Сонник Гонки — до чого сняться ?

Брати особисто участь у гонці — означає рішучість піти на все, відстоюючи власні принципи. Присутність на гонці в якості вболівальника — говорить про те, що Вам не вдасться зняти себе відповідальність за скоєне. Стати уві сні випадковим свідком гонки — рекомендує бути обережним і пильним, не піддаватися азарту, так як вас можуть втягнути в протизаконне справу, яка на перший погляд здається дуже вигідним, але в даній ситуації ризик не буде благородною справою. Емоційно обговорювати результати гонки в присутності дами серця — означає, що Ви дозріли для серйозної розмови зі своєю обраницею, але не знаєте, як почати, і навмисно відтягуєте цей момент.

брати Участь у забігу — хтось зазіхне на видобуте Вами важкою працею, від результату змагань буде залежати, чи зумієте Ви в життя відстояти свої позиції і досягнення. Також див. Марафон.

Бачити гонки на авто — до цікавих видовищ. Брати участь — небезпека на дорогах, на наземному транспорті. На іншому виді транспорту — будуть небезпечні конкуренти.

Присутні — несподіваний успіх, брати участь у гонці — яким прийдеш, номер місця означає час до перемоги (в роках). Див також Змагання Автомобіль.


Залишити відгук