Сонник Голуб — до чого сниться ?

Голуб у сні символізує отримання хорошого известия, спокій, блаженство задоволення, багатство і успіх у справах. Закоханим такий сон пророкує вірність. Якщо ваш коханий збирається в тривалу поїздку, то після такого сну ви повинні вірити, що він повернеться до вас, а його поїздка виявиться вигідною. Одруженим сон про голубів передбачає відданість подружжя. Бізнесменам сон про голубів обіцяє приріст стану.

Бачити його летить уві сні — знак одержання приємних звісток про успіх. Бачити голуба в небі — знак розради в любові. Воркуючі голубки уві сні обіцяють щастя закоханим і щасливий шлюбний союз для одружених. Годувати голубів з рук в сні — знак великих змін у житті, визнання і пошани. Іноді такий сон указує на велику прихильність до вас якоїсь людини.

Якщо в сні ви намагаєтеся закрити голуба в шафі або буфеті, а він звідти вивалюється, то ваші надії на щасливий шлюб з вашим коханим не виправдаються. Матері сон про голуб передбачає отримання звістка від улюбленої дитини. Ловити голубів у сні — до втрат; вбивати — до розлуки або смерті близького друга. Голуби, що літають над вашим будинком, що сидять біля вікна або на даху, віщують отримання звісток від близьких людей. Двох цілуються голубів бачити в сні — знак відданості вашого коханого, взаємності, ласки. Побачити горлицю у сні — знак ніжної прихильності для чоловіків і одержання гарних звісток для жінок.

Якщо у сновидіннях голуб сів спящему на плече, то комусь із його найближчого оточення загрожує серйозне захворювання. Той, хто уві сні побачить птицю на столі, захворіє сам. Сидить на дереві голуб сниться до того, що сплячий дуже скоро відчує явну нестачу спілкування з природою. Вилазку не варто відкладати в довгий ящик. Сниться голуба на куполі церкви — значить, Бог бачить навислі над сновидцем проблеми і допоможе його душі. Сон на вівторок віщує невдале рішення тієї справи, яку давно забирає ваш час і думки. У ніч на середу голуб сниться до швидкого закінчення темної смуги вашому житті. Ви вийдете з неї з найменшими втратами, а також візьмете участь у епохальних події.

Побачити голубів і чути, як вони воркують, — це означає, що в родині пануватиме мир і народяться діти. Дівчині такий сон передвіщає швидке і радісне подружжя. Сон, у якому голуби є здобиччю для кого-то або ви самі на них полюєте, — ознака того, що жорстокість вашої натури проявиться у ділових відносинах; в той же час сон застерігає від низьких і низинних утіх. Голуби повідомляють, що у вас немає потреби боятися виникнення непорозумінь; крім того, ви можете отримати звісточку від далекого друга. Почути звуки самотнього голуба або побачити мертву птицю — до біди.

зі сну голуби — це знак щастя і удачі. Цей сон передвіщає повагу і любов з боку друзів, в будинку спокій і достаток. Велике щастя знайде сновидець і в любові. Закоханому сон з голубом обіцяє страсну взаємну любов, одруження на обраниці і тривале щастя в парі з нею. Милуватися голубами високо в небі — до важливої новини, яка змінить на краще. Почули плач горлиці — значить, на порозі нещастя — смерть друга. Підстрелений голуб теж повідомляє про чиюсь передчасної смерті.

Такий сон передвіщає неоднозначні відносини з вашим сексуальним партнером. Ви відчуваєте до нього (неї) еротичне бажання і сподіваєтеся на більш близькі стосунки. Однак він (вона) бачить в вас тільки подругу (друга) і, хоч і дорожить цією прихильністю, на близькість не погоджується. Натиск з вашого боку може все зіпсувати, тому краще почекати і не поспішати. Час розставить все по своїх місцях, і, якщо вам доведеться задовольнятися лише платонічними відносинами, доведеться з цим змиритися.

Голуб – символ світу, спокою і сімейного благополуччя. Бачити голубів у сні або чути їх воркування обіцяє радість і щастя. Дівчині такий сон передвіщає щасливий шлюб. Летить голуб знаменує звістку від коханої людини. Мертвий голуб означає самотність і розлуку.

Голуби на даху сняться до добрих вістей; літаючі — до радісної новини; вбити — втратите відданого друга; є — в сім’ї виникне привід для тривоги; годувати — зробите добру справу; бачити, як цілуються, — до любовних пестощів.

Білий голуб — божий промисел, духовне одкровення, блага, любові духовної (символ Святого Духа і світу). Сімейним люжям — віщує щастя в любові; Самотнім — вдалий шлюб, заміжжя.

Приснився голубка — це символ можливості розвитку, яке не веде до чогось серйозного.

Голуб сниться до любові, яку виявлять до вас близькі люди і друзі; сон до розваг і розради.

Білі голуби сняться до виконання надій; сизі — до вісток, листів.


Залишити відгук