Сонник Головний убір — до чого сниться ?

Вигляд приснившегося головного убору — це відображення якості і стану розумового процесу того, кому він належить. Приміром, якщо шапка, капелюх і т. п. надто химерні, яскраві, не відповідають загальному стилю одягу і ситуації, значить, ви схильні нехтувати суспільними установками, а всі ваші думки поверхневі, швидкі і спрямовані на задоволення виключно особистих інтересів.

Надівши головний убір, піднімаєтесь на екіпаж — вас чекає переміщення по службі. Носити пов’язку на голову — щастя. В офіційному головному уборі піднятися на вежу — буде переміщення по службі. Знатний чоловік роздає людям головні убори — до щастя.Жінка одягає головний убір і пояс — віщує народження сина.

Бачити уві сні багатий головний убір — означає, що Ви будете відомі й щасливі. Якщо побачите старий і зношений головний убір — Ви повинні будете поступитися свою власність іншим.

Бачити уві сні багатий головний убір – до популярності і удачливості. Старий, поношений головний убір – до відмови від власності на користь інших.


Залишити відгук