Сонник Голова — до чого сниться ?

Сон, у якому ви побачите, що ваша голова збільшилася в розмірі, означає, що вас чекає просування по службі, почесті, виграш судового розгляду або багатство, здобуте незвичайним способом (як скарб, наприклад). Дуже велика голова у сні — попередження про те, що хтось буде зваблювати вас до поганого. Сон попереджає вас, що вам не слід піддаватися вмовлянням і вступати в ризиковані підприємства. Маленька голова в сні — до занепаду духу, образи, безчестя. Мати в сні дві голови означає, що вам вдасться з честю вийти зі скрутного і делікатного становища. Іноді такий сон пророкує вам перемогу над задумами ворогів. Багато голів мати у сні — знак почестей, влади, великого авторитету.

Мати голову вовка, лева або іншої хижої тварини — передвісник великих заслуг, успіхів та поваги оточуючих. Інших бачити з головою хижої тварини — знак того, що вам слід побоюватися хитрого і владного ворога. Тримати свою голову в руках означає втрату близьких — дружини або дітей, якщо ви перебуваєте з шлюбі. Холостим сон пророкує успіх у справах і несподівану удачу. Зачісувати волосся у сні або надягати капелюх на голову — передвісник успіху. Бачити у сні, що ваша голова повернена задом наперед означає, що вам доведеться ховатися, щоб уникнути неприємностей і поганих наслідків ваших діянь. Іноді такий сон указує, що ви потрапите в скрутне становище і розгубитеся. Після такого сну вам доведеться прийняти якесь важливе рішення.

Якщо уві сні до вас хочуть зняти скальп, то вам слід остерігатися помсти людини, якого ви незаслужено образили. Якщо уві сні ви побачите, що ваша голова відділена від тулуба, то укладеним сон пророкує свободу, хворим одужання, стражденним — втіха, а кредиторам — повернення боргів. Владним людям сон пророкує збільшення їх впливу. Сон, у якому вас обезголовив знайомий чоловік, означає, що вас чекає приємне проведення часу в компанії цієї людини. Якщо уві сні вас обезголовив маленька дитина, то хворим сон пророкує смерть, а здоровим — почесті. Вагітним сон передвіщає швидку смерть чоловіка і народження хлопчика.

Якщо у сні вам лише наполовину відрізали голову, це означає, що все вищесказане виповниться тільки наполовину. Якщо вас обезголовили за допомогою мортири згідно зі старовинним обрядом, то вас чекають великі почесті. Обезголовити воїна — знак того, що вам належить служити великим світу цього і що ваші амбіції повністю здійсняться. Бачити в сні людини зі знятою головою — знак добробуту і задоволення. Зняти голову з когось у сні — до збитків і неприємностей. Покалічена голова уві сні передвіщає нещастя, збитки, переживання, тяжка праця. Накриту голову бачити свою або чужу — знак великих переживань, тяжкої хвороби або смерті. Дивіться тлумачення: Горло, Волосся, Ніж, Гільйотина.

Голова уві сні — це верховенство людини і його капітал. Великий розмір голови вказує на збільшення пошани, а її невеликий розмір-на зменшення його пошани. І якщо хто-небудь у сні побачить себе серед людей або перед правителем, з пониклою головою, то це означає, що він вчинив гріх, про який шкодує. Якщо він побачить, що його голова перетворилася в голову осла, то він підніме свою голову в Намазі після земного поклону раніше Імама, як про це сказано в хадісі Пророка, с. а.з, або він стане невігласом і дурнем.

Якщо хто-небудь побачить, що його голова відділена від тіла, то це означає, що він віддаляється від правителя або ж збанкрутує. Хто побачить у сні, що має дві або три голови, переможе своїх ворогів і отримає від життя все, що забажає. Побачив у сні, що йому відрубують голову, вилікується, якщо хворіє; поверне всі свої борги, якщо він боржник, а якщо його щось морально мучить, то це скоро пройде. Хто уві сні побачить відрубані голови, тому підкоряються і виконують люди. Багато цікавих подорожей та подорожей чекає того, хто побачить у сні, легку голову. Бачити у сні, що своя голова перебувати в своїх руках, до добра для того, хто не збирається в поїздку і у кого немає дітей.

Поява у Вашому сні чиєїсь голови обіцяє Вам важливу зустріч із впливовими людьми, наділеними владою і можливістю надати вам потрібну підтримку. Бачити свою голову — віщує хворобу. Відсічена і закривавлена голова обіцяє Вам розлад справ і безліч інших прикростей. Голова тварини попереджає проти вашої нерозбірливості у виборі друзів і занять.

Якщо Вам привидиться, що у Вас дві голови на плечах — за таким сном можливо стрімке сходження службовими сходами і інші успіхи, так само багатообіцяючий і сон про розпухлою голові, і бачення уві сні голови дитини. Відчувати в сні жорстоку головний біль — передвісник турбот. Мити голову — ознака Ваших розумних та плідних вчинків, здійснюючи які. Ви призвете на допомогу весь свій здоровий глузд.

Голова в сновидіннях є або нейтральним символом, якщо нашу увагу привертають окремі її частини, або символізує жінку. Волосся, борода, вуса або брови символізують волосяний покрив на геніталіях. Ніс є чоловічим символом. Рот або губи символізують жіночі статеві органи. Вуха також символізують жіночі статеві органи. Щоки є символом грудей. Лоб або лисина символізують сідниці.

Очі символізують про перебільшеній увазі до своєї персони. Зуби для чоловіка символізують онанізм або страх викриття і покарання за нього. Для жінки зуби символізують дітей. Якщо жінка травмувала голову, то це символізує наступають місячні. Якщо ж травмував голову чоловік, то йому слід очікувати неприємностей від майбутніх сексуальних контактів.

Велика і кудлата голова сниться до щастя; лиса застерігає від дурних витівок; бачити зняту у когось- до поваги і задоволення від життя; мити голову — будете багато працювати і добре заробляти; волосся на голові були здоровими, акуратними, привабливими — сон говорить, що, схоже, ви закохані; красиво завита і причесана голова означає, що ви марно будете шукати доброчесних приятелів; остриженная сниться до нещастя; покалічена голова віщує виснажлива праця; покрита головним убором, хусткою — настають неприємності, бідність; зняти голову кому-небудь — пропустіть вигоду.

Виростають два роги — конкуренція в справах. Мити голову — переїзд, одужання. У людини голова розколена на дві частини — до щастя. Голова лиса, все волосся повипадало — передвіщає невдачу в справах. Голова сива — віщує довголіття і велике щастя. Закинувши голову, дивишся в небо — велике багатство і знатність. Розпущене волосся і непокрита голова — хто-то в таємниці замишляє проти вас.

Поява в сні чиєїсь голови віщує важливу зустріч із впливовими людьми, наділеними владою і можливістю надати вам потрібну підтримку. Бачити власну голову – до хвороби. Якщо вам приснилося, що у вас на плечах дві голови, – можливо, вас чекає стрімке сходження службовими сходами. Те ж саме віщує і сон з розпухлою головою або з головою дитини.

Голова — Окремо знайома — «не бери в голову», дарма забиваєте собі голову дурницями, непотрібною інформацією. Незнайома — не мрії свої мізки, ваша пам’ять зберігає багато зайвих знань. Ваша — вам потрібно додаткові знання, треба підучитися.

Голова з остриженными волоссям віщує нещастя; лиса — це застереження від вчинення дурниць; велика, масивна — сон до удачі; відрубана — до поваги.

Начальник, господар, «глава» сім’ї; розум. Велика, товста успіх, багатство. Бути без голови велике щастя; одужання. Маленька — все погане. див. Запаморочення.


Залишити відгук