Сонник Голоси — до чого сниться ?

Якщо ви в сні розмовляли з якоюсь людиною, і вам дуже сподобався його тембр голосу, сниться це до того, що здійсниться якийсь ваше таємне бажання. Приснилося, що у вас викликав захват тембр голосу співака, — значить, в найближчому майбутньому на вас чекає брехня з боку людини, яким ви довіряли, як собі. За його улесливими промовами ви не роздивіться поганих намірів.

Якщо уві сні тембр голосу у вас був оксамитовим, радує слух, то наяву перед вами відкриються чудові перспективи. Відштовхуючий, ріжучий слух тембр голосу сниться до того, що ви дізнаєтеся якісь неприємні новини, яка турбує інформацію. Якщо уві сні голос належав вам чи комусь із ваших близьких, то ви дізнаєтеся про них чи про себе щось бентежне, сумне.

Якщо сниться чийсь шепіт, будьте обережні, оскільки і наяву можуть почати шепотітися про вашої персони. Головне для вас зараз — не давати приводу злим язикам. Чим голосніше був шепіт у вашому сні, тим більша загроза виникне для вашої репутації. Приснилося, що хтось пошепки щось радить вам, скоріше за все, наяву вам незабаром буде потрібна допомога товаришів в якомусь неймовірно делікатному питанні.

Самі шепотіли щось- це сновидіння може вказувати на те, що ви ставитеся до своїх близьких недостатньо ніжно і дбайливо, або, у всякому разі, вони так будуть вважати. Коли сниться, що ви намагаєтеся говорити на весь голос, але з ваших уст виходить тільки шепіт, остерігайтеся хвороби.

Чути уві сні приємні спокійні голоси — знак примирення та згоди; грубі голоси з галасливими інтонаціями обіцяють неприємності. Чий-то плаче голос уві сні змусить Вас задуматися, чи не збираєтеся нанести образу близькій людині. Голос Бога розбудить Вас до благородної зусиллю духовно піднестися, домогтися свого власного поваги і визнання оточуючих. Якщо мати чує уві сні голос своєї дитини — вона повинна бути готовою до сумним подіям. Чути уві сні чийсь застережливий голос — означає наближення ряду невдач, до зустрічі з якими Вам належить зібратися з духом. Якщо Ви дізналися цей голос — випробування може бути серйозним.

Якщо в сні вас будить голос, який здається вам знайомим, то подальший сон здатний привести до тяжких наслідків. Голос звучав виразно і ви запам’ятали зміст сну — значить, треба обов’язково прийняти його до відома. Якщо ні, то наяву отримаєте попередження про щось важливе. Почути голос, що належить вже помер людині, — цей сон можна розцінювати як попередження або вказівка на цю проблему. Голос кликав з собою — будьте обережні загрожує смертельна небезпека, тому з покійним не треба уві сні їсти і ходити.

Нерозбірливі, улесливі, підбурливі до провокації, оговору, провалу, пліток, обману. Виразні, попереджувальні, наставні до небезпеки; великим змінам. Особливу увагу до голосів наших близьких (батька, матері, няньки). Залежно від їх змісту вони застерігають критичному періоді житті сновидца, або відносяться до біди того, чиї були голоси.

Наснилися веселі голоси, значить, наяву будуть горе і сльози. І навпаки, плач, голоси, сповнені страждань, обіцяють радість. Жива бесіда, в якій бере участь відразу багато людей, пророкує несподіване і радісна подія, яка змінить на краще.

Почули уві сні ніжний голос — це означає, що вас може чекати легковажна прихильність; верескливий сниться до неприємностей.

Нерозбірливі, неясні голоси сняться до пліток; вас обдурять у справах, пов’язаних з документами.


Залишити відгук