Сонник Голод — до чого сниться ?

Зголодніти у сні означає, що ваша винахідливість і пристрасне бажання досягти успіху в житті будуть такими ж сильними, як голод, який ви відчуваєте у сні. Закоханим сон про голод пророкує довге очікування і подальше здійснення самих райдужних надій. Іноді сон про голод пророкує тривоги і переживання.

Якщо в сні ви побачите, що голод охопив країну, то протягом усього вашого життя, успіх, здоров’я і щастя будуть супроводжувати вас. Бути голодним уві сні і шукати їжу — знак великих клопотів і неприємностей. Знайти їжу уві сні і втамувати голод — знак великого успіху і щасливого повороту подій. Але якщо уві сні ви так і не знайшли їжі, то вас чекає розорення й безліч неприємностей. Дивіться толокование: Їжа.

Сон, у якому ви побачили натовпу гинуть від голоду людей, — поганий знак. Можливо, в майбутньому відбудеться подія, яка буде мати незворотні наслідки для людини. Якщо уві сні ви відчуваєте сильний голод — наяву ваша репутація опиниться під загрозою із-за зайвої уваги до вас представників протилежної статі. Бачити уві сні, як хтось із близьких вам людей гине від голоду, — несподіваний поворот подій. Сон, у якому ви намагаєтеся нагодувати голодуючих, означає прагнення до духовної досконалості. Якщо уві сні вас хтось рятує від голодної смерті — наяву ви одержите несподівану підтримку від людини, на чию допомогу не розраховували.

Якщо у сні ви відчували почуття голоду, то наяву у вас не буде друзів; вам належить займатися працею, який не принесе очікуваного результату. Голодували інші — значить, вам загрожує бідність і незадоволеність роботою і оточуючими людьми; в ряді випадків сон повідомляє про хвороби. Уві сні голодували вороги — наяву ви обійдете в чомусь важливому. Для закоханих сон може означати невдалий шлюб. Якщо уві сні ви вмирали від голоду, то в якійсь справі, яке бачилося вам дуже багатообіцяючим, результати будуть прямо протилежними очікуваним і розчарують.

Якщо Вам сниться, що Ви дуже голодні, — це означає, що завдяки своєму таланту і працьовитості Ви досягнете багатства і пошани. Закоханому (закоханої) сон передвіщає, що його кохана (коханий) відправиться в далеке і довгий подорож до весілля. Бізнесменів чекає добробут, яким вони будуть зобов’язані своєю чесністю. Всім людям цей сон пророкує дружбу, щирість та безкорисливість якої їм судилося пізнати дуже і дуже скоро.

Якщо ви відчуваєте у сні почуття голоду, то це символізує ваші сексуальні потреби, які ви хочете вгамувати самими витонченими і незвичайними способами. Бажання перекусити говорить про вашу готовність до статевого контакту, який зараз вам необхідний.

Відчувати в сні голод – неприємний знак. Ви втратите затишку і комфорту в сім’ї, Ваші відносини опиняться під загрозою розриву. Якщо подібний сон побачить закоханий, серйозно налаштований молодий чоловік, значить, його чекає нещасливий шлюб з його обраницею.

Якщо ви в сні відчули себе голодним – це передвістя безплідною роботи і втрати друзів. Бачити себе вмираючим від голоду означає отримати вельми плачевні результати в якійсь справі, раніше здавався багатообіцяючим.

Відчувати голод — до добробуту. Бачити голодних — вам допоможуть розбагатіти, запропонують вигідну справу.

Втрата майна та грошей або прагнення досягти мети в житті і знайти засоби до життя.

Відчувати голод у сні — енергетичний підйом і досягнення.

Були голодним — на жаль, ваші справи будуть кепські і наяву.

Голод — сон до марних тривог.


Залишити відгук