Сонник Гольф — до чого сниться ?

Наснилися грають у гольф люди — такий сон обіцяє вам складнощі, пов’язані з неможливістю знайти спільну мову з якоюсь важливою людиною. Побачений у ніч на неділю подібний сон обіцяє перемогу над людьми, що заподіюють шкоди. Власна гра в гольф сниться до виконання бажань. Проте якщо під час гри щось сталося, виникли якісь непорозуміння, то в реальному житті вас принизять.

Гра в гольф у компанії власного начальника сниться до гнітючого становища, в яке ви потрапите через активізацію сильного суперника або несприятливого збігу обставин. Снилося, що, граючи в гольф, ви програли, — таке сновидіння пророкує, що в найближчому майбутньому вам буде потрібно багато сил для боротьби зі своїми суперниками. Діловій людині подібне сновидіння обіцяє непередбачені збитки з вини компаньйонів.

Бачити гру в гольф або брати в ній участь означає, що ваше положення в суспільстві значно змінилося в кращу сторону і тепер ваші вороги або заздрісники змушені рахуватися з вами. Дивіться тлумачення: Грати.

Поле для гри в гольф побачити в сонячний день у сні — знак приємного проведення часу, а в похмурий день — до невиконання бажання. Дивіться тлумачення: Погода, Небо.

Грати, або спостерігати за грою – виконання бажань. Якщо під час гри виникли якісь непорозуміння – Вас принизить дурний чоловік.


Залишити відгук