День Народження 29 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народилися 29 грудня товариські і люблять бути серед людей. Хоча ви здаєтеся відчуженим більшою мірою, ніж інші Козороги, ви готові багато працювати, щоб домогтися бажаного. Незважаючи на активну ділову життя, вам вдається знайти час для задоволення своїх громадських, культурних і художніх інтересів. Ви не любите конфлікти і скандали, а вміння зберігати мир і залагоджувати розбіжності дуже цінується вашими друзями і колегами. Вашою сильною стороною є вміння контролювати людей і ситуації, не нав’язуючи свою владу і не ставлячи себе в позицію диктатора.

Народжені 29 грудня узагальненню особистих переживань і самобичування. Тому їм варто побоюватися пристрасті до алкоголю і іншим відволікаючим засобів. Вони також схильні до захворювань, пов’язаних з ураженням внутрішніх органів, системи кровообігу і мускулатури. При появі перших тривожних симптомів слід негайно звернутися за допомогою до лікаря, гомеопата, хіропрактику або фізіотерапевта. У тому, що стосується дієти, народженим 29 грудня рекомендується їжа, що володіє яскраво вираженими смаковими якостями і стимулююча гарний настрій. У цьому сенсі дуже допоможуть особисті кулінарні навички. Дуже корисні для них активні фізичні вправи.

Народилися 29 грудня часто буквально змушені грати роль лідера. При цьому вони самі можуть і не прагнути до запаморочливої кар’єри, але якимось незбагненним чином доля зумовлює їм займати відповідальні посади. Ті з них, хто дійсно відповідає ролі керівника, залишаються на своїй посаді довгі роки, впевнено направляючи діяльність свого підприємства. Люди менш щасливі можуть в один прекрасний день виявити, що всі їхні плани засмучені, а самі вони обійдені заповзятливими конкурентами. Необхідно ще раз відзначити, що народженим 29 грудня не властива надмірна амбітність, просто, незалежно від їх бажання, вони весь час опиняються в потрібний час у потрібному місці. І єдина можливість вибору, яка їм пропонується, це відповісти так чи ні на зроблену ним пропозицію. Для того щоб дійсно усвідомлено зробити такий вибір, що народилися в цей день слід приділити якийсь час тому, щоб краще розібратися в собі і реально оцінити власні здібності.

Знак Зодіаку 29 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до групи Земних знаків, які виділяються наступними якостями: незалежність, старанність, практична мудрість, дисципліна, пунктуальність, стриманість, строгість.

Планета Управитель: Сатурн. Зумовлює бажання все упорядкувати. Ця планета — головний покровитель для професій у сфері будівництва, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за брак емоцій, а також невміння емоційно співпереживати.

Козероги, які народилися 29 грудня, є неординарними особистостями. Вони активні, раціональні, практичні, у міру амбітні. При цьому представники знаку чутливі аж до помисливості. Козероги люблять спілкування, мають комунікативні таланти. Вони красномовні, але вміють і люблять слухати. Народжені 29 грудня Козероги ведуть активне ділове життя. При цьому вони не відсувають на задній план інші свої потреби: художні, культурні, громадські. Козероги не занурюються в роботу з головою, не віддаються їй без залишку. Вони завжди знаходять час для себе.

Деякі з тих, хто народився 29 грудня, відчувають себе найбільш комфортно, виконуючи в життя якісь другорядні ролі, близькі тим не менш до влади. Такі люди, як правило, здатні виконувати свою роботу і громадські обов’язки добре і, що дуже важливо, політично коректно. Для них мають велике значення такі особисті якості, як такт і дипломатичність, однак вони не є для багатьох з них вродженими або природними. Більш того, народжені 29 грудня часто можуть залучати на себе підозри в передбачуваних проступки, яких вони, як правило, ніколи не здійснювали. Їх вразливість у цій сфері відбувається, мабуть, з їх власної неуважності або навіть зарозумілості. Щоб уникнути безпідставних звинувачень на свою адресу, що народилися в цей день повинні більш ретельно аналізувати причини своїх дій і намагатися не потрапляти на різні хитрощі, які призначені для того, щоб збити їх з курсу.

Народженим 29 грудня часто притаманне досить тонке почуття гумору, тому далеко не всі здатні зрозуміти і оцінити їх жарти. Вони можуть також справляти враження надмірно серйозних людей, але насправді в глибині душі вони ставляться до всього з неабиякою часткою іронії. Як правило, багато з них володіють ораторським талантом, і якщо раптом видається хоча б найменша можливість проявити його у дії, вони здатні прикувати до себе увагу будь-якій аудиторії — будь то сім’я, друзі або яка-небудь інша група слухачів. Можливо, чималу роль у цьому грає їх зовнішність або тембр голосу.

Деякими з народжених в цей день властива певна добре стримувана, але потенційно потужна агресивність, і цей факт змушує їх слухачів відчувати гримучу суміш страху і захоплення, що, звичайно, теж не в останню чергу сприяє залучення до них уваги. Життєве завдання тих, хто народився 29 грудня, досить проста, але разом з тим, враховуючи їх характер, надзвичайно складна. Їм необхідно будувати своє життя в повній відповідності з визначеної для них позицією переваги — чи то в родині, серед знайомих або десь ще. Їм варто, однак, уникати при цьому фіксованих уявлень про те, як конкретно вони повинні діяти в цій ролі. І все ж вірогідність того, що одного разу вони захочуть піти зі свого поста, дуже велика.

Чоловік Козеріг — народився 29 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 29 грудня — володіють наступними рисами: такий кавалер — продуктивний, обережний, ощадливий, законослухняний. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 29 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 29 грудня, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — щира, практична, реалістична. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 29 Грудня

29 грудня — який вплив надає цей день на формування особистості? Цей день вважається Днем переваги. Люди, народжені в цей день, знаходяться під знаком Козерога. Із знаменитостей сюди можна віднести: актора Джона Войта, актрису Шарлотту Райлі, актора Джуд Лоу, актора Михайла Грушевського і актрису Леонор Варела. Які риси характеру притаманні цим людям?

В життя людей з датою народження 29 грудня знак зодіаку Козеріг, часто дістаються провідні ролі. Це не є наслідками вжитих ними зусиль, а дістається їм саме собою, немов по доктринам приреченості долі. Самі того не бажаючи, вони отримують керівні посади, не вживаючи ніяких кроків у цьому напрямку. Єдина дія, потрібне від них — погодитися або відмовитися. Вони не відрізняються жадобою влади і честолюбні задуми чужі їм. Для прийняття правильного рішення було б краще зупинитися і подумати над своїм призначенням у житті і відповідністю своїх знань пропонованим положенням.

Люди, народжені 29 грудня знак зодіаку Козеріг, здатні задовольнятися малим і не мають нічого проти менш високої посади, так як занадто велика відповідальність накладає на них певні зобов’язання. Їх характеру притаманна чуйність і делікатність. Вони вміють триматися на задньому плані і не претендувати на загальну увагу. Часто їм приписують вчинки, до яких вони не мали відношення. Тому їм потрібно ретельно контролювати свої слова і бути дуже обережними у власних діях. Треба вчасно розпізнавати пастки, щоб благополучно їх уникнути.

Вони часто схильні сприймати все критично, даючи їдкі характеристики оточуючим, чому сприяють їх ораторські здібності. Глибокий магічний тембр їх голоси зачаровує слухачів і привертає їх увагу, змушуючи потрапляти під вплив людей, народжених 29 грудня знак зодіаку Козеріг. Вони мають досить агресивний характер, щоб мати авторитет у колі своїх підлеглих і вселяти їм мимовільне почуття поваги. Це сприяє підтриманню дисципліни і бажанням слідувати вказівкам начальства, що підвищує якість праці.

Життєві цілі людей, народжених 29 грудня знак зодіаку Козеріг, ясні і зрозумілі, але способи їх досягнення звивисті внаслідок їх неоднозначного характеру. Вони відчувають необхідність підтримання своєї ролі керівного як на роботі, так і в сім’ї, що призводить до надмірного контролю над вчинками оточуючих і численних інструкцій, що роздаються ними. Однак занадто довге перебування в цій ролі може призвести до перенапруження їх духовних і фізичних сил, що призведе до їх відмови від займаної посади. Потрібно уникати стандартних уявлень про те, як повинен вести себе керівник.

Поради людям, народженим 29 грудня знак зодіаку Козеріг. Не потрібно лякатися відповідальності, яка покладається на вас посадою. Помилки неминучі, потрібно вміти їх прийняти. У разі необхідності вдавайтеся до компромісів. Завжди можна почати все спочатку і поглянути на себе з боку. Намагайтеся використовувати весь потенціал, подарований вам долею.

Любов і Сумісність

Ви можете шукати ідеального партнера, але в той же час любите проводити час в компанії розумних, творчих, успішних людей. Якщо вам вдається знайти супутника життя, ви очікуєте, що він буде відповідати романтичним уявленням про близьких взаєминах. Вам є що йому дати, але натомість ви чекаєте не меншого.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Для народжених 29 грудня найстрашнішим покаранням є самотність. Такі люди люблять суспільство. Вони комунікабельні, соціально мотивовані. Зовні такі люди можуть виробляти абсолютно інше враження. Вони здаються усунутими, занурені в себе. Глибока задума змінюється у народжених 29 грудня спалахом спраги спілкування. На зміну балакучості приходить дар слухача. Суперечлива особистість народився 29 грудня неординарна і цікава. Таємницю її намагаються розгадати багато. Представник знака – людина, яку практично неможливо збагнути до кінця. Цим він і приваблює людей.

Часто Козероги, які народилися 29 грудня, швидко роблять кар’єру. Але роль лідера вони грають вимушено. До керівних посад представники знака не прагнуть. Вони воліють спокійно, розмірено працювати де-небудь у відділі. Але волею долі їм доводиться брати кермо влади в свої руки. І на цьому поприщі Козероги домагаються великих успіхів. Але роль вимушеного лідера обтяжує кожного третього представника знака. Стомлений відповідальністю Козеріг може кинути роботу, присвятити себе хобі. Останнє часто стає новою, коханої, цікавою, продуктивною роботою для представника знака.

Здоров’я і Хвороби

Для Козерога, який народився 29 грудня, характерно самобичування. Природно, ні до чого хорошого це не призводить. Побоюватися представникам знака рекомендується і згубних пристрастей. Вживання алкоголю, наприклад, для більшості Козерогів закінчується діагнозом «алкоголізм». Лікування залежності вимагає величезних вкладень сил і засобів. Але гарантії позитивного результату не дасть ніхто.

Доля і Удача

В цей день народжуються амбциозные натури, але їм властиво проявляти у відповідальні моменти нерішучість; це призводить до того, що вони можуть скористатися наданими можливостями, упускають час, коли могли б багато чого змінити і створити більш сприятливі умови. В той момент, коли треба приймати рішення, їм часом не вистачає наполегливості й рішучості. Правильно застосувавши свої таланти, ці люди можуть проявити себе у театральній діяльності, мистецтві, літературі. У фінансовій сфері їх супроводжує успіх. У шлюбі звичайно щасливі, якщо створили сім’ю в зрілі роки.

Поради Козерогам, Народженим 29 Грудня

Ви володієте тонким, але своєрідним почуттям гумору. Оцінити жарти здатні одиниці. Не поспішайте жартувати, якщо не впевнені в тому, що ваші слова будуть правильно витлумачені оточуючими. Наберіться сміливості, щоб спробувати себе в якості лідера, однак не бійтеся визнати свої помилки і не уникайте компромісів. При необхідності просто відійдіть в сторону і почніть все спочатку. Живіть у відповідності з вашим природним потенціалом, користуйтеся можливостями, дані вам від народження.


Залишити відгук