Сонник Гном — до чого сниться ?

Гном сниться до незначних неприємних інцидентів на робочому місці. Вони будуть зачіпати ваше самолюбство, але шкоди іміджу не принесуть – ви давно не п’єдесталі і повалити вас звідти не судилося нікому. Якщо уві сні ви опинилися в лісі і побачили гнома, то в реальному житті настає період застою. Снилися кілька гномів — це попередження про те, що у вас за спиною плетуть мережу інтриг. Будьте напоготові, інакше підступи недругів нашкодять вам: вони давно риють вам яму.

Якщо у снах гном опинився у вашому будинку, то вам намагаються натякнути на нечасте присутність у колі рідних, яке може негативно відбитися на ваших сімейних стосунках. Змініть поведінку, інакше буде розрив. Снилися самі собі в ролі гнома — це пророкує вам майбутню невпевненість і нездатність підпорядкувати собі склалися обставини. Чоловікові жінки-гноми сняться до того, що кохана жінка може піти від нього, і утримати її можуть лише найсильніші прояви любові.

Сон, в якому з’являється гном, в більшості випадків вважається сприятливим. Якщо наснилося істота мала гарний вигляд і приємну зовнішність, то у вас буде цікава життя, в якій всі ваші здібності будуть безперервно розвиватися і вдосконалюватися. Цей сон обіцяє довгий фізичне і психічне здоров’я, яке уможливить участь у багатьох вигідних підприємствах.

Гном — (маленька темна істота) — Низка невдач в області бізнесу. Причина в тому, що ви занадто захопилися меркантильною стороною життя і забули про природу душі.


Залишити відгук