Сонник Гніздо — до чого сниться ?

Дивитися в сні на пташине гніздо — означає, що Ви будете зацікавлені в успішному підприємництво. Молодій жінці цей сон передвіщає зміну житла. Побачити порожнє гніздо — знак того, що Вас засмутить розлука з другом. Побачити в гнізді самку, высиживающую яйця, говорить про те, що у Вас будуть ладиться сімейні відносини, а Ваші діти будуть веселі і слухняні.

Побачити в гнізді розбиті яйця — передвіщає розчарування і невдачі. Порожнє гніздо уві сні може передвіщати і неуспіх в діловому житті. Але гніздо, повне білих пташиних яєць, обіцяє Вам гарний початок багатьох справ, успішні поїздки. Кинуті пташенята в гнізді — знак прийдешніх печалей, провиною чому буде Ваше необдуману поведінку.

Бачити порожнє гніздо у сні означає, що ваш обранець не зможе запропонувати вам забезпечене життя, тому вам слід добре подумати, перш ніж зробити рішучий крок. Гніздо з яйцями або пташенятами у сні — знак швидкого багатства, виграшу, прибутку і щастя в домі. Гніздо з розбитими яйцями або мертвими пташенятами — до більших неприємностей, втрат, збитків. Розорити гніздо навмисно або випадково — до розриву відносин, неприємностей вдома і розлучення, біді. Зняти гніздо з дерева — до несподіваних і сприятливим подій. Взагалі, сон про гнізді означає, що вас турбує ваше майбутнє сімейне щастя та успіхи в справах. Дивіться тлумачення: Птиці, Яйця.

Виявити заповнене яєчками пташине гніздо — сон з таким змістом вимагає обережності, оскільки віщує загрозу конфіскації майна. Тим, хто починає судову тяжбу, він передрікає нехороший результат справи. При цьому той же сон обіцяє весілля і створення нового затишного сімейного гнізда. Будуть там і «пташенята» — радість і увесеління вашої старості. Від розореного гнізда під сні чекати нічого, крім біди, не варто.

Жінці цей сон передвіщає зміну місця проживання. Порожнє гніздо сниться до розлуки з коханим, з-за чого ви будете страждати. Гніздо з птицею, яка висиджує пташенят, означає щасливі сімейні стосунки і слухняних дітей. Гніздо з розбитими яйцями сниться до розлуки і розчарування в любові. Гніздо, в якому багато білих яєць, обіцяє удачу в любові і романтичну поїздку.

Гніздо сниться до придбання майна, радісним і спокійним життя; з мертвими птахами — до втрати майна, розорення і злиденності. Побачити пташине гніздо з яйцями або вылупившимися з них пташенятами — до величезної радості; порожній — ви за короткий час обзаведетеся власним будинком; розоряти гнізда — такий сон розповідає, що в будинку оселилася тривога.

Наснилося гніздо віщує заручення та одруження; побачити його з пташенятами — буде велика прибуток; з яйцями — це до сімейного щастя; знімати з дерева гніздо — до радості, яка буде недовгою; спустошити, зруйнувати — до нещастя.

Бачити уві сні пташине гніздо означає, що в недалекому майбутньому ви зацікавитесь підприємницькою діяльністю. Молодій жінці гніздо сниться до зміни житла.

Символ будинку, заручин, шлюбу. З яйцями, пташенятами прибуток, щастя в домі. Пусте, зруйноване — розрив відносин, діти покинуть будинок.

Гніздо — Домашні клопоти. Розорене — невеликі домашні негаразди.


Залишити відгук