Сонник Гнів — до чого сниться ?

Якщо у вашому сновидінні хтось гнівався, значить, на вашу долю випали суворі випробування. Вам належить розчарування в людях і припинення дружби, яка здавалася міцною і непорушною. Проти вас повстануть вороги, ставлячи під загрозу недоторканність майна і бездоганну репутацію. Якщо гнівалися друзі або рідні, а ви при цьому зберігали спокій, то наяву вам належить виступити в ролі посередника між двома близькими людьми, які пересваряться між собою. Ваше мудре втручання в конфлікт вплине сприятливо.

Гніватися уві сні або бачити кого-то в гніві – до майбутніх випробувань в особистому житті. Швидше за все, Ви порвете стосунки з близькою людиною. Причиною тому може стати його легковажну поведінку, яке Вам явно не сподобається. Але все ж не робіть рішучих заходів, можливо, все не так серйозно, як Ви думаєте.

Прогніватися уві сні на когось- до примирення. Нічим не виправданий гнів у сні означає, що вас чекають великі перешкоди в справах і розрив відносин з-за власної нестримності та запалу. Те ж означає сон, у якому ви бачите розгніваних людей.

Гніватися уві сні – значить готуватися до серйозних випробувань: можливо розчарування в людях, розрив дружніх відносин. Сон передвіщає зіткнення з недоброзичливцями, які ополчаться на вас, погрожуючи вашому майну та репутації.

Вас хтось уві сні розгнівав? Цей «хтось» — в житті не хто інший, як ваш нерозлучний друг. Варто придивитися до нього уважніше. Приснилось, що я на вас гніваюся кохана людина, — це говорить про його щирої любові до вас.

До вигоди через того, на кого гнівався; на незнайомого хороші новини. Обурюватися, обурюватися часто до досягнення задуманого, рідше до розладу або уповільнення справ.

Гніватися на знайомого — такий сон означає, що з його допомогою ви отримаєте з чого-то якусь вигоду; на незнайомого — сон до несподіваних добрим новинам.

Якщо ви бачите, що уві сні хтось розгнівався, це обіцяє розчарування в коханій людині і розрив відносин. Одруженим людям це віщує розлучення.

Гнів — Відчувати самому — перевірте жовчний міхур! Немає гепатиту? На вас сердяться — комусь досадили, але правильно зробили.

До дружби, миру і вірності.


Залишити відгук