Сонник Глина — до чого сниться ?

Приснився глина свідчить про появу якихось проблем, пов’язаних з фінансовими питаннями. Копати яму на глинистому березі — це відображення майбутнього наміри ворогів піти в атаку на вас. Копаючи землю, несподівано натрапити на глину — такий сон означає, що зіткнетеся з неприємними перешкодами в новому цікавому починанні. Особливо подібне сновидіння недобре для жінок, оскільки воно обіцяє їм якісь неправильні вчинки і їх оцінку. Їх наслідком стане низка невдач у справах і любовних відносинах.

Бачити глину у сні означає, що у вас може з’явитися залицяльник з військових. Йти по ній — передвісник тяжкого і невдячного праці. Бачити уві сні глиниста місце — до труднощів і повільного просування в справах. Якщо глина пристала до ваших ніг, то ваші надії не справдяться. Якщо уві сні ви щось ліпіть з глини, то ви можете домогтися свого завдяки вашій наполегливості. М’яти глину в руках означає, що ви знаходитеся на роздоріжжі і не знаєте, як вам бути далі. Дивіться тлумачення: Бруд, Взуття, Бризки.

Такий сон говорить про те, що ви в сексі податливі і рідко заперечуєте партнеру. Однак це не сприяє міцним відносинам, навпаки, партнеру швидко надокучить з вами. Якщо ви місіть глину уві сні, це може свідчити про те, що ви робите різні спроби, прагнучи домогтися від партнера різноманітної сексуального життя. Але все марно, він просто не може взяти ініціативу у свої руки. Вам доведеться вдатися до стимуляції партнера.

Глина сниться до серйозного захворювання. Якщо ви взяли глину в руку, то хтось з ваших родичів може померти. Якщо сниться, що ви забруднилися глиною, то існує висока ймовірність того, що з вами станеться нещасний випадок. Якщо снилося, що стіни будинку стають глиняними, то вашому сімейному вогнищу загрожують серйозні негаразди.

Сон про глині несприятливий для жінок. Він означає здійснення безлічі помилок, які, зрештою, приведуть до невдалого шлюбу і нещирим відносин.

Глина — Місити — загадайте бажання, воно здійснитися. Ліпити можна зачати дитину, відповідний момент. Бачити — не пропустіть нові можливості.

Бачити уві сні глину — до зустрічі і знайомства з праведною людиною, що закликає людей до благим діянням.

Творчий матеріал: чекають зусилля, праці, витрати сил.

Бачили глину — буде вам добре здоров’я і благополуччя.

Приготуйтеся до складної, важкої і серйозної роботи.

Смерть знайомого.


Залишити відгук