Сонник Очей — до чого сниться ?

Якщо ви побачили чиїсь очі, такий сон є попередженням, що вороги не дрімають: вони відстежують кожне ваше рух, прагнучи не пропустити нагоду, щоб зробити вам якусь підлість. Люблячим людям сон передвіщає появу суперника, який буде вести себе спокійно і непомітно, але при цьому може досягти своєї мети.

Карі очі уособлюють віроломство, хитрість. Якщо на вас у сні дивилися блакитні очі, буде невдача в чомусь, породжена власної надмірної несмелостью. Сірі очі попереджають про підступність облесливого людини. Уві сні ваші очі були запалені або ви втратили з якоїсь причини очі або одразу обох — це до тривожних подій. Одноокий чоловік, що з’явився в сні, означає, що скоро у ваше життя прийдуть біди.

Побачити в сні очей обіцяє закоханим поява суперника, який зуміє прикинутися іншому. Карі очі сняться до зрадництва. Можливо, ваш коханий зробить віроломний вчинок або зрадить вас. Якщо уві сні ви побачите сірі очі, остерігайтеся людини, який лестощами приспить вашу пильність і серйозно зашкодить вашим відносинам з коханою людиною.

очі Світлі, побачені окремо від особи, символізують допомогу вищих сил. Брудні, темні сняться як заклик приділити увагу власному поведінки і думок, а на обличчі, яскраві — не пропустити можливість отримати пораду або допомогу розумного людини. Поранили у сні очі — наяву хтось виб’є у вас грунт з-під ніг.

зі сну незвичайні або особи без очі — це сон про те, що у вашому житті трапляться досить відчутні позитивні зміни, можете отримати несподіване ділову пропозицію. Косі сняться до удачі у фінансах; красиві — знак вірності, сталості, прихильності; дуже великі — отримаєте спадщину.

Це уособлення несвідомого впливу, супутнього потужному раціональному аналізу. Сон означає потужний вплив, що має негативний ефект у випадку, якщо відбувається контакт очей і при цьому проводиться раціональний аналіз. Символ повного контролю з боку монітора відхилення.

Побачити чиїсь очі сліпі, криві і взагалі нездорові — гряде невдача у справах, обман, образа, хвороба та інші неприємності; бачити людини зі здоровими очима — сон до удачі, радості і успіху в справах.

Побачити в сні очей – значить отримати попередження про недобрих задуми людей, що стежать за кожним вашим кроком. Закоханим цей сон обіцяє вкрадчивого суперника.

Побачити в сновидінні очей — сон означає, що насправді хтось виявить до вас мудру доброту. Втратити обидва ока — до несподіваного багатства.


Залишити відгук