Сонник Гладити — до чого сниться ?

Якщо у сні ви гладите білизна, це обіцяє щасливе і гармонійне сімейне життя. Жінці, яка обпалила уві сні руку, доведеться в реальному житті боротися з ревнощами, яка серйозно позначиться на стані її здоров’я. Якщо ж у сні жінка спалить річ, наяву їй доведеться зіткнутися із зрадою чоловіка або коханого. Досить імовірно, що причиною розбрату буде суперниця. Побачити в сні холодний праска означає натягнуті нещирі відносини в родині.

Гладити у сні – до домашнього затишку і спокійному перебігу всіх ваших справ. Якщо жінка уві сні обпеклася праскою, це віщує їй хвороба або ревнощі. Якщо жінці сниться, що, гладячи, вона спалила річ, – у неї з’явиться суперниця, яка послужить причиною усіляких неприємностей і підозр. Холодний праска передвіщає виникнення нещирості серед домочадців.

Гладили уві сні когось чи щось- це до щасливого устрою справ. Гладили вас — надасте комусь неоціненну допомогу. Бачити, як один чоловік гладив іншого — це натяк на те, що ви повинні бути добрішими і уважнішими до людей, з якими вас пов’язує дружба і серцева прихильність.

Обіцянку домашнього затишку, спокійне протягом Вашого життя. Для жінки — обпектися праскою – побоюйтеся хвороби або ревнощів; гладячи, ненавмисно спалити річ – Вам загрожує суперниця, яка принесе багато неприємностей; брати в руки холодний праска – втрата прихильності близьких в сім’ї.

Гладити в сні щось приємне — знак примирення та отримання задоволень. Якщо відчуваєте під рукою щось шорстке, то вас чекають невеликі прикрощі або затримка у справах. Гладити кого-то или что-то, взагалі, означає, що ви спробуєте загладити свою провину.

Гладити білизну — до чистих помислів, душевному спокою. Тварина — сприятливий збіг обставин. Дитини — благополуччя з дітьми. Людини — до поліпшення відносин. Незрозуміла істота або ангела — душевну рівновагу.

Гладити плаття — віщує переїзд. Велике щастя.


Залишити відгук