Сонник Гітара — до чого сниться ?

Бачити гітару у сні означає одержання подарунка. Гру на гітарі чути означає романтичний настрій і закоханість. Іноді сон пророкує щасливий шлюб по любові. Грати на гітарі у сні — передвісник того, що ваше легковажне поводження принесе вам чимало прикростей і неприємностей. Іноді такий сон пророкує одержання звісток. Порвані струни на ній — знак розлади якоїсь справи. Налаштовувати її в сні — знак того, що вам треба терміново взятися за розум. Закоханим сон пророкує необхідність терміново вибачитися перед близькою людиною за допущену помилку, щоб уникнути розриву. Дивіться тлумачення: Музика.

Бачити себе з гітарою в руках або грати на гітарі — сприятливий знак: Ви несподівано потрапите в нове цікаве товариство, де зустрінете свою велику любов. Якщо молода особа бачить гітару з обірваними струнами — це означає, що втіхи кохання раптово зміняться сумом і сльозами. Почувши у сні гру на гітарі, вона повинна наяву протистояти нещирості і лестощів, за якими криється небезпека для неї. Чоловіка сон про гітарі попереджає проти легковажного захоплення. Цей сон може означати і довгий період спокійного рівноваги у вашому домі.

Гітара, як і більшість музичних інструментів, є символом жіночого начала, але як така рідко має самостійне значення. Грати в сні на гітарі — до романтичної пригоди. Можливо, ви познайомитеся з людиною, з яким вас будуть пов’язувати ніжні почуття. Сон, у якому ви дивитеся або слухаєте, як хтось інший грає на гітарі, говорить про те, що ви заздрите відносин своїх знайомих. Вам треба менше дивитися на те, як живуть інші, і спробувати влаштувати власне життя.

Бачити себе з гітарою в руках або грати на гітарі – сприятливий знак: ви несподівано потрапите в нове цікаве товариство, де зустрінете свою велику любов. Почути гру на гітарі – до опору нещирості і лестощів. Також такий сон може означати і довгий період спокійного рівноваги у вашому домі.

Якщо Ви бачите себе в сні грає на гітарі, це обіцяє прекрасні перспективи на любовному поприщі – Ви потрапите в веселе товариство, де зустрінете велику любов. Молодим дівчатам, слышавшим гру гітари уві сні, слід в найближчому майбутньому протистояти лестощі та вмовляння з боку нав’язливих шанувальників.

Гра на гітарі слышимая у сні — до смутку і скорботи. Якщо звучання гітари уві сні чує правитель або начальник, значить, він прислухається до слів і порад брехуна.

До любовної пригоди, таящему для закоханих небезпека.

Символ жінки і любовних відносин.


Залишити відгук