Сонник Гіпноз — до чого сниться ?

Перебувати в сні під дією гіпнозу означає, що ви перебуваєте під чужим впливом. Ваша воля паралізована. Такий сон указує, що, якщо ви хочете чогось досягти в житті, вам необхідно звільнитися від цього впливу, незалежно від того, хороше воно чи погане. Самому бути гіпнотизером у сні передвіщає розкриття чужих таємниць, що сприятиме зміну вашого становища на краще і одночасно стривожить ваших знайомих або друзів та викликає їх незадоволеність. Якщо вам присниться, що величезна юрба народу немов зачарована вами, то ви протягом тривалого часу зможете обманювати оточуючих і водити їх за ніс. Але якщо уві сні натовп вийде зі стану гіпнозу, то вам слід побоюватися скандальних викриттів.

Сон, у якому ви побачили, як гіпнотизер вміло керує чужими діями, вказує на те, що вам слід проявити пильність, щоб не стати іграшкою в руках іншої людини. Після такого сну вам слід берегти своє добро, гроші або близької людини, якщо ви боїтеся їх втратити. Загіпнотизувати змію у сні означає, що ваш ворог буде збитий з пантелику і повністю нейтралізований завдяки вашим здібностям до психоаналізу. Загіпнотизувати близької людини в сні — знак того, що ви цілком можете розраховувати на його відданість. Якщо ж у сні він вийде з цього стану, то остерігайтеся зради або якихось несподіваних дій з його боку, які засмутять вас. Якщо вам присниться, що улюблений вами людина загіпнотизований кимось, то незабаром ви дізнаєтеся, що він зрадив і буквально засліплений своєю пристрастю. Дивіться тлумачення: Змія.

що Проводиться у вашому сні ким-небудь сеанс гіпнозу сниться до того, що з вашої вини у друзів трапляться великі неприємності. Якщо в ролі гіпнотизера ви побачили когось із своїх знайомих, то шкода буде заподіяна, швидше за все, саме цій людині. Якщо сниться, що ви піддалися гіпнозу, значить, з-за якогось незнайомця ви ризикуєте понести великі збитки. Не могли в сновидінні довго після нього схаменутися — значить, наслідки втрат будуть псувати вам життя досить тривалий час. Приснилося, що ви кого-то самі загіпнотизували, — значить, в житті ви зробите сильний вплив на погляди когось із своїх знайомих. Не виключено, що це вплив виявиться далеко не позитивним.

Вселяти що-то кому-то — такий сон означає, що наяву будете чинити вплив, причому на багатьох людей. Якщо щось вселяли вам, то значення сну залежить від вашої поведінки уві сні. Піддалися навіюванню — значить, ви слабовільний людина, і з-за цього у вас в майбутньому виникне маса проблем. Зуміли встояти — значить, всі спроби підпорядкувати вас своєю волею, забрати вашу незалежність будуть марними. Бачили, як якийсь чоловік щось намагався переконати іншого, — це підказка: будьте обачнішими, тому що є небезпека потрапити у погану компанію і перетворити своє життя в повний розгардіяш.

Якщо Вам сниться, що гіпнотизер, підкоривши своїй волі натовп, не може вплинути на Вас — це означає, що велике нещастя підкрадається до Вас і ніхто в світі, крім Вас самих, не може запобігти його.


Залишити відгук