День Народження 28 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Цілеспрямовані Козероги, народжені 28 грудня, всіма силами прагнуть здобути успіх і готові багато і довго працювати, щоб досягти своїх цілей. Надзвичайно енергійний, самовпевнений і активний, ви вірите в себе і в свою здатність добиватися виконання поставлених завдань. Ви володієте прекрасною проникливістю, завдяки якій розумієте, чим живуть люди, а тому ефективно взаємодіяти з оточуючими. У будь-якій ситуації на вас можна розраховувати як на людину, який поведе себе тактовно і готовий до компромісу. Ви точно знаєте, коли потрібно бути агресивним і наполегливим, а коли краще підтримувати мир.

Народжені 28 грудня часто страждають від різних форм алергії, особливо якщо в душі вони бояться навколишнього світу. Крім того, їм супроводжують розлади кишечника і проблеми з венозним кровообігом. Спроби самоконтролю можуть обернутися серйозними проблемами зі здоров’ям. Народженим 28 грудня слід проявляти велику спонтанність і щирість, навіть імпульсивність. Всі види командних і змагальних видів спорту для них будуть надзвичайно сприятливими, оскільки сприяють не тільки спілкуванню з оточуючими, але і розвитку здорової агресивності. За аналогією з цим їм варто урізноманітнити свій раціон, включивши в неї більш екзотичні страви. Дуже корисні для травлення овочі та інші види волокнистої їжі.

Народжених 28 грудня відрізняє здатність вкладати в свої зусилля потужний заряд енергії і робити це красиво, навіть елегантно. Вони роблять вигляд, що можуть все з причини своєї умудренности досвідом, і така імітація повністю заснована на абсолютній впевненості в собі. У багатьох випадках вони здатні, взявши за основу свій дитячий досвід (навіть якщо в ньому немає нічого особливого, він може дати їм стабільність, від якої вони будуть відштовхуватися), побудувати на ньому кар’єру, а іноді і сімейне життя. Люди, народжені в цей день, дійсно рідко здатні забути своє коріння або спробувати їх приховати. Їх відданість земними інтересами, з одного боку, дає їм привід сумніватися у власних силах, а з іншого — дає їм силу.

Знак Зодіаку 28 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Земної стихії, які володіють наступними якостями: методичність, економність, аскетизм, професіоналізм, сумлінність, відданість, ясність.

Планета Управитель: Сатурн. Визначає прагнення до порядку. Вплив Сатурна ідеально для професій у сфері державної служби, а також для прокурорів. Планета у вигнанні – Місяць. Можете бути вдячні їй за суворість, а також брак почуттів.

Народилися 28 грудня – Козероги. З іншими представниками знаку їх об’єднує принциповість, чесність, безкомпромісність. Відмінними рисами особистості Козерога є тактовність, готовність до співпраці, тонка інтуїція. Найбільш ефективною моделлю поведінки представники знака вважають ефективну взаємодію з оточуючими. Народилися 28 грудня Козероги часто досягають своїх цілей завдяки грамотно організованій командній роботі. Представники знаку цілеспрямовані. Вони тяжіють до складних проектів. Труднощі не лякають, а стимулюють Козерогів. Чим складніший проект, тим цікавіше шлях до мети і солодший смак перемоги.

Народжені 28 грудня буквально поглинуті роботою. Ставлячись серйозно до всього, що вони роблять, вони воліють не витрачати свої сили і час на легковажні заняття. Розважатися вони теж люблять, але при цьому завжди знають, де провести межу між роботою і відпочинком (зазвичай ця риса проходить в тому місці, де справа вже починає страждати). Народилися 28 грудня володіють великими запасами енергії, але, для того щоб витрачати її з максимальною ефективністю, їм необхідно сконцентруватися на якомусь одному занятті. Якщо ж вони розпилюють свою увагу на кілька різних проектів, їх робота, як і вони самі, зазвичай заходить у глухий кут. Серйозною небезпекою, що підстерігає їх на кожному кроці, є, мабуть, надлишок самовпевненості. Ще одне слабке місце народжених в цей день це нездатність мати справу з серйозними перешкодами або невдачами на своєму шляху.

Як правило, вся їх життя розписане по хвилинах, що дає їм можливість знати багато речей наперед і говорити про все у чітко визначеній формі. Вони, таким чином, починають відчувати, що цілком підготувалися до всіх можливих несподіванок на своєму шляху, тому раптові ускладнення спантеличують їх, змушуючи опускатися руки. Крім того, у випадку, якщо які-небудь перешкоди створюються їх конкурентами або ворогами, народжені 28 грудня зазвичай не надають особливого значення мотивів дій опонентів, а концентруються замість цього на своїх власних вчинках, не помічаючи нічого навколо. Що стосується друзів, колег по роботі і навіть членів їх сімей, то вони цілком здатні включити їх у свій «рівняння успіху», не звертаючи уваги на той факт, що деякі можуть мати цілком законне бажання розпоряджатися собою самостійно.

Народжені 28 грудня хочуть справити враження, що вони все знають краще за інших і на все мають готові відповіді. Насправді, для того щоб здобути любов і повага, їм навряд чи варто випинати себе, а також-потрібно хоча б зрідка цікавитися протилежними думками і поглядами на життя. Крім того, їм слід відкинути помилкову гордість і не нехтувати допомогою з боку друзів; допомога зближує людей і допомагає їм налагодити нормальні людські стосунки. Багато чого з того, що забезпечує тим, хто народився 28 грудня, успішну кар’єру, також здатне принести їм неприємності в особистому житті. Компетентність і стабільність, звичайно, прекрасні якості. Але у випадку з цими людьми дуже просто допустити помилку, в результаті якої вони можуть виявитися пов’язаними з партнером, який або захоплюється ними і тому намагається всіляко догодити, або ненавидить їх і всіма способами тягне у них енергію.

Тому не буде перебільшенням сказати, що ті з них, кому вдалося знайти собі надійного супутника життя, здатного спілкуватися на одному рівні, дійсно знайшли свою удачу. Як і багатьом іншим, народився 28 грудня доставляє задоволення правильна оцінка їх заслуг. Якщо ж їх кращі риси залишаються непоміченими, це може викликати у них глибокі і щирі страждання. Крім того, їм слід навчитися спокійно визнавати заслуги оточуючих і іноді пропускати цікаві ідеї вперед своїх. У підсумку це допоможе їм відчувати себе більш щасливими і шанованими.

Чоловік Козеріг — народився 28 Грудня

Чоловіки, народжені 28 грудня — володіють наступними рисами: такий кавалер — стриманий, надійний, дисциплінований, економний. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 28 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 28 грудня, володіють наступними гранями темпераменту: така дама — щира, економна, відповідальна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 28 Грудня

28 грудня — про що говорить така дата народження? Це день фальшивого досконалості. Що можна сказати про характер людей з такою датою народження? Люди, з датою народження 28 грудня знак зодіаку Козеріг, повністю віддаються своїй роботі, вкладаючи в неї всі свої сили. Вони люблять напускати на себе вигляд все вміють, все знають людей, і повністю впевнені у своїх силах. Все, що було засвоєно ними в дитинстві, вони проектують на свою майбутню життя, вибудовуючи за цим зразком свої відносини з колегами та близькими людьми. Їх минуле і родинні зв’язки мають для них особливе значення, вони ніколи не втрачають зв’язку з рідними.

Робота забирає у людей з датою народження 28 грудня знак зодіаку Козеріг, всі їхні сили. Тому приділяти час розваг вони вважають безглуздою втратою часу і марною тратою сил. Відпочинку у них відводиться незначна частина вільного часу, і лише у випадку, якщо це не завдає шкоди їх роботі. Вони володіють великим потенціалом сил і розуму, але повинні використовувати його при виконанні якого-небудь одного справи для досягнення найкращих результатів. У разі розподілу своєї уваги на декілька різних занять, їх результат зазвичай непередбачуваний.

Усе своє життя люди з датою народження 28 грудня знак зодіаку Козеріг, розписують по хвилинах і дотримуються всіх пунктів цього графіка, що дозволяє їм розподілити свої заняття з найбільшим зручністю і встигати виконати все, що було ними заплановано. Будь-які збої, що трапляються в їх розкладі, надовго вибивають їх з колії і повністю руйнують весь алгоритм дій. Якщо ж труднощі були спеціально пристосовані недоброзичливцями, для ліквідації наслідків їм доводиться піти з головою в роботу, залишивши всі інші справи. Щодо колег, друзів і своїх домашніх вони також намагаються застосувати цю систему планування, ігноруючи їх небажання слідувати складеним правилами і відмова від впорядкування свого життя.

Людям, народженим 28 грудня знак зодіаку Козеріг, хотілося б, щоб оточуючі визнали їх компетентність у різних справах. Але щоб домогтися поваги оточуючих, зовсім не обов’язково виставляти напоказ свої знання. Набагато швидше цього можна домогтися, прислухаючись до думки інших людей і розпитуючи про їхні плани на життя. Також потрібно вміти приймати допомогу друзів, не вважаючи це принизливим. Особисті якості тих, хто народився 28 грудня знак зодіаку Козеріг, допомагають їм просунутися по кар’єрних сходах і домогтися успіху у своїй діяльності. Але на особисте життя вони можуть мати зворотний ефект, притягаючи до них людей з корисливими намірами, або, навпаки, шанувальників, які своєю настирливістю зможуть вивести їх з себе.

Як і всім людям, Козерогам, народився 28 грудня, хочеться, щоб їх оцінили по заслугах і віддали належне їх талантам. Коли ж оточуючі не реагують на їх досягнення бажаних чином, це глибоко уражає їх, занижуючи їхню самооцінку. До того ж, коли хто-небудь перевершує їх у чомусь, потрібно вміти це визнати і оцінити чужі здібності. Позитивні емоції, що доставляються іншим людям, принесуть радість їм самим.

Любов і Сумісність

Хоча з вигляду ви здаєтеся розумним і врівноваженим, в глибині душі ви — щирий романтик, м’який і набагато більш пристрасний, ніж більшість Козерогів. Ви віддані і надійні, однак схильні до частих змін настрою і проявляєте надмірну вимогливість, так що партнерові може опинитися з вами дуже непросто.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 28 грудня, орієнтовані на успіх. Для його досягнення вони готові самовіддано працювати. Народжені в цей день люди відрізняються активністю, самовпевненістю, енергійністю. Вони вірять в себе і в те, що на горизонті обов’язково з’явиться нова можливість для наближення миті успіху. Народилися 28 грудня практичні. Вони переконані раціоналісти. Такі люди не схильні жити ілюзіями. Вони завжди чітко знають, чого хочуть, вміють добиватися бажаного.

Народилися 28 грудня надзвичайно розумні й проникливі. Вони вміють розбиратися в людях, вкрай рідко помиляються у виборі партнерів. В роботі Козерогові, народилася 28 грудня, часто заважає абсолютна впевненість в собі. Представнику знака може бракувати досвіду, знань. При цьому він буде створювати видимість бурхливої діяльності, результати якої навряд чи порадують вище керівництво.

Здоров’я і Хвороби

Козероги, народилися 28 грудня, схильні до алергії. Нерідко алергічні захворювання мають психосоматичну природу. Причиною їх розвитку може стати боязнь Козерогом навколишнього світу. Такому представнику знака доводиться щодня боротися з собою, виходячи в люди. Слабкими місцями з фізіологічної точки зору в організмі Козерога є травна і кровоносна системи. Часто у представників знаку виникають проблеми з венами. ШКТ Козерогів рідко працює як годинник. Розлади травлення різного роду – звичайна справа для вразливих, недовірливих і негнучких представників знаку.

Доля і Удача

В цей день народжуються енергійні, предприиичевые люди. Вони сповнені оптимізму, життєрадісні, цілеспрямовані, наділені від природ сильною енергією, твердим характером. З властивим їм завзяттям йдуть до своїх цілей, не звертаючи з наміченого шляху, долаючи всі пятствия. Для них не характерне скаржитися на труднощі, вони їх долають стойко, домагаючись успіху, тому що завжди ставлять реальні цілі не витають у хмарах. Вони чесні і порядні перед собою та оточуючими людьми. В матеріальній сфері зазвичай щасливі. В сім’ї панує взаєморозуміння.

Поради Козерогам, Народженим 28 Грудня

Для народився 28 грудня Козерога важливо не перегнути палицю. Це стосується взятих на себе професійних обов’язків, обов’язків у сім’ї тощо Стримайте свій запал, і зможете жити набагато комфортніше, спокійніше. Уникайте коливань між повагою і перевагою, намагайтеся діяти на проміжному рівні. Знайдіть час, щоб порозумітися з самим собою. Вислухайте заперечення оточуючих і вийміть уроки.


Залишити відгук