Сонник Гімнаст — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася гімнастика — це пророкує вам фізичний недуг або вперті перешкоди. Якщо вам приснилося, що ваші друзі займаються гімнастикою — то вони можуть стати жертвами нещасного випадку, що доставить вам багато переживань і турбот. Якщо вам приснилося, що ви тренуєтеся, ви робите певні рухи — це означає, що ви з великою завзятістю і наполегливістю будете домагатися поставленої мети. Якщо вам приснилися спортивні снаряди — це вказує на те, що ви використовуєте будь-які підручні засоби, щоб усунути перешкоди зі свого шляху. См. також: Цирк, Акробат.

Бачити уві сні гімнаста — означає, що Вас очікують невдачі в справах. Можлива неприємна несподіванка, наприклад, у вигляді втрати джерела заробітку. Найбільшою мірою це відноситься до людей, які зайняті в сфері торгівлі: всі їхні зусилля можуть виявитися зведені до нуля. Самі були в сні гімнастом, хоча в житті не маєте до цього ніякого відношення, — значить, з якоюсь складною, заплутаною і небезпечною для вас ситуації вам вдасться благополучно вийти з допомогою близьких людей, які візьмуть у вашій долі найактивнішу участь.

Бачити гімнаста у сні — до невдалої гри на біржі і збиткової торгівлі. Бачити уві сні гімнастику означає, що незабаром вам доведеться здійснити екскурсію або ділову поїздку за місто.


Залишити відгук