Сонник Гієна — до чого сниться ?

Людини, якому уві сні примарилася гієна, в цьому очікують неприємні звістки, які внесуть в його життя сумбур і хаос. Найбільш серйозні неприємності або жахливі події передрікає сон, в якому гієна їсть мертвечину. Нападаюча на вас гієна сниться до серйозних випробувань. Ви зможете подолати їх, але для цього доведеться використовувати не тільки явні ресурси, але і приховані резерви.

Сновидіння, в якому поєдинок з гієною закінчується вашою перемогою, прорицает невелику перепочинок у боротьбі з товаришами по службі і мисливцями на руку і серце близької вам людини. Гієна з дитинчатами сниться на п’ятницю — значить, начальство оцінить вас і надасть вам своє розташування. Таке ж сновидіння на вівторок прорицает поява «бермудських трикутників» в бюджеті, в яких гроші будуть зникати в невідомому напрямку.

Якщо ви тікаєте від гієни, то незабаром перед вами з’явиться перешкода, на подолання якого доведеться витратити масу зусиль. Якщо ви боретеся з гієною і перемагаєте, значить, ви зможете тимчасово відпочити від суперників в особистому житті і від конкуренції на службі.

Бачити уві сні гієну — до знайомства з дурною і порочної старою жінкою. Слід остерігатися її, бо вона може виявитися чаклункою. Якщо Ви уві сні кидаєте в гієну камінь чи б’єте палицею, то наяву Ви віддаєте перевагу подібній жінці.

Гієна – Якщо вам присниться це тварина, вас чекає несподіване неприємне звістка, яке може надовго вибити вас з колії звичного життя. Особливо поганий сон, в якому гієна рве падаль. Вам загрожує серйозна небезпека.

Невдачі, неприємності; для закоханих – часті сварки; Кидається на Вас – у Вашому оточенні з’явиться людина, яка захоче очорнити Вас.

Нападаюча на вас гієна, віщує знайомство з гордовитим людиною.


Залишити відгук