Сонник Газон — до чого сниться ?

Газон, як частина ландшафту, символізує жіночі статеві органи. Але в комплексі з іншими символами можуть утворюватись цікаві комбінації. Якщо ви з задоволенням бігаєте, стрибаєте або граєте на газоні, то у вас сильно прагнення до самозадоволення. Якщо ви поливаєте газон зі шланга або влаштовуєте на ньому фонтанчик, то ви маєте намір змінити своє життя, або зв’язати її з коханою людиною і завести з ним дітей. Якщо ви постригаете газон, то ви ведете спокійне життя з коханою людиною і нічого міняти не збираєтеся; і не треба.

Якщо ж ви рвете траву на газоні, то ви схильні до скандалів, які підсилюють ваше сексуальне напруження; можливо, що для проведення повноцінного статевого акту ви потребуєте стимуляції статевих органів або в інших тонізуючих організм заходах. Якщо ви псуєте газон, то для отримання більш гострих відчуттів від сексуальних контактів вам необхідна нервова струс або сварка зі своїм партнером.

Якщо ви сидите за столиком з друзями на газоні (під літнім парасолькою), то ви не проти б зайнятися груповим сексом. Прогулянка по газону або пікнік на газоні символізує статевий акт. Якщо ви сидите або лежите на газоні, то для отримання задоволення від сексу для вас дуже велике значення мають попередні ласки. Якщо ви засіваєте газон, то ви прагнете мати дітей.

Прогулянка по красивих і доглянутих газонах обіцяє вам радість та процвітання. Якщо на галявині проходила весела вечірка, в якій брали участь і ви, значить, вас і насправді чекає маса витончених розваг. Також цей сон передвіщає вдалий перебіг справ. Молода жінка бачила в сні, як вона чекала друга або коханої на зеленому газоні, — значить, усі її мрії про шлюб і добробут стануть реальністю. Зів’яла, засохла газонна трава говорить про майбутніх сварках і розлуках. Якщо по газону повзла змія, вас змусять сумувати зрада і брутальні наклепи. Також див. Луг, Змія, Будівля.

Газони з доглянутою гарною травичкою у снах віщують удачу та процвітання. Нестрижений газон може вказувати на те, що вас щось турбує, і щоб розібратися, що це, необхідно привести справи в порядок, тоді і предмет занепокоєння зникне сам собою. Якщо на газоні пожухлої трава, то чекайте неприємних розмов.

Якщо дівчині сниться, що вона чекає свого обранця на галявині або зеленому газоні, це означає, що всі її надії на вдале заміжжя виправдаються. Газон – символ процвітання і щастя. Однак якщо ви побачите на ньому змію, це означає, що ваш коханий зрадить вас.

Зелений газон або галявина у сні передвіщає радісну зустріч з коханим і задоволення бажання. Сухий або вытоптанный газон у сні — провісник поганих змін.


Залишити відгук