Сонник Газета — до чого сниться ?

Читати газету — такий сон означає, що далекий друг повідомить вам щось хороше, з-за чого ви підете з роботи. Цей рішучий крок піде вам на користь. Ви зможете вести справу самостійно, за своїми правилами, досягнете помітного успіху і розбагатієте. Самотня людина після такого сну одружується на вельми гідною вдові і почне судовий процес, який ніколи не завершиться і обійдеться дорого.

Для закоханих сон означає, що предмет їх обожнювання далеко поїде і щасливе возз’єднання відбудеться тільки через багато років. Політикам читання газети у сні обіцяє значні, хвилюючі події в країні, фермерам — хороший рік і подорожчання зерна, морякам — коротке та вдалу подорож.

Побачити в сні газети — означає, що у Ваших справах виявиться обман і Ваша репутація буде зганьблена. Друкувати газету — знак того, що у Вас з’явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів. Побачити сон, у якому Ви намагаєтеся, але не можете читати газету, означає, що Ви зазнаєте провал в сумнівному підприємстві.

Газета, побачена в сні, символізує втрату чистоти. Можливо, Ваша репутація буде значно підмочена, і не без підстав, тому не поспішайте зближуватися з новими знайомими – Вас підстерігає обман. Слідкуйте за словами і вчинками, так як необережність може доставити Вам проблеми у відносинах з близькою людиною.

Читати газету у сні — до отримання звістки, пліток або обману. Отримувати газету у сні — до важливим известиям. Багато газет бачити означає хвилювання. Читати газету уві сні і не зрозуміти прочитане — до обману або зради.

Приснилася газета — значить, треба бути готовим до того, що вас можуть обікрасти. Тільки не пограбують квартиру або будинок, а дачу, автомобіль чи інше місце з вашими особистими речами.

Бачити газети в сні – у ваших справах виявиться обман, і ваша репутація буде зганьблена. Друкувати газету – до дальніх поїздок і новим друзям.

Порожні новини, обман. Щось лежить на газеті або загорнуте в газету — бідність, убогість.

Як і все зроблене з паперу, газета символізує жінку або жіночі статеві органи.

Це символ соціального «понад-я», яке не несе ніяких справжніх цінностей.

Читати в сні газети — дізнаєтеся погані новини; сон до помилкових чуток і пліток.

Бачити — вести здалеку, читати — розлад.


Залишити відгук