Сонник Гарем — до чого сниться ?

Гареми – типово східне явище, пов’язане з дозволеним Кораном багатоженством. Жінки, що входять в гарем, діляться певним чином, наприклад на старших і молодших дружин, а також щодо тих справ, якими вони займаються у час, вільний від спілкування зі своїм чоловіком-паном.

Дуже часто трактування символіки сновидіння залежить від тих емоцій, які викликав той чи інший сон. Типовий приклад, якщо Вам привидівся гарем. У тому випадку, якщо присутність гарему в нічному видінні призвело до появи позитивних емоцій, це говорить про вміння використовувати блага і радощі життя по повній програмі. Причому така різноманітність і мінливість не є тягарем ні Вам, ні оточуючим. Ніщо не може перешкодити Вам дихати на повні груди, влаштовуючи свою роботу і дозвілля, як хочеться.

Якщо ж Ви відчули, що побачене Вами вибило з колії, принесло з собою негативні емоції, внесло страх і нерішучість у всі Ваші дії, тут є предмет для обговорення. У глибині душі Ви страждаєте від того, що не можете направити своє життя в більш розмірене русло.

Ваше несвідоме вважає, що зараз саме час «пустити коріння»: обзавестися сім’єю, нажити стан, щоб забезпечити своє потомство і залишити слід у цьому житті. Розмірене існування, безсумнівно, дасть нові сили для втілення найзаповітніших і нереальних бажань, про виконання яких Ви зовсім недавно не могли навіть подумати.

Гарем є досить складним для тлумачення комплексним символом. Якщо ви султан — ви схильні до агресивної поведінки зі своїми партнерами, можливо, з елементами садизму. Якщо ви євнух — ви страждаєте статевим безсиллям або перебуваєте на межі його. Якщо ви улюблена дружина султана — ваша сексуальне життя протікає гармонійно. Якщо ви одна з наложниць — ви не отримуєте задоволення від свого сексуального партнера і роздумуєте про те, щоб знайти йому заміну. Якщо ви спостерігаєте за танцем одалісок або їх спільним купанням, то ви схильні до фантазування на сексуальні теми, але реально їх здійснити у вас не вистачає сміливості. Бачити уві сні гарем з боку — мріяти про різноманітною сексуального життя.

Містити власний гарем – Ви свої кращі сили витрачаєте на негідні заняття. Для жінки — бути однією з мешканок гарему – Ви шукаєте заборонені радості там, де вони заборонені; бути улюбленою наложницею – Ваші мрії про серцевої прихильності всього лише ширма, тому що Вас цікавить тільки матеріальна сторона.

Сон про гаремі пророкує неприємності і втрати, які переслідують вас через вашу легковажної поведінки і надмірну любов до плотських задоволень. Гарем у сні символізує любовні інтриги, ревнощі, зради, невдалий шлюб.

Сон віщує зраду, невдалий шлюбний союз, ревнощі і інтриги в любовних справах.

Гарем у сні — провісник перелюбу.


Залишити відгук