Сонник Гардероб — до чого сниться ?

Якщо вам сниться, що у вашому гардеробі мало речей, це означає, що вам слід дотримуватися обережності: ви будете шукати знайомства з людьми, які можуть принести вам неприємності. Якщо цей сон бачить дівчина, їй потрібно дотримуватись обережності у виборі шанувальників.

Побачити в сні свій гардероб — означає, що Ваша доля в небезпеці через Ваших спроб здаватися багатшими, ніж Ви є насправді. Якщо Вам сниться, що у Вас убогий гардероб — Ви будете шукати спілкування зі сторонніми людьми, які можуть нашкодити Вам.

Якщо уві сні ви побачили, що ваш гардероб – чекайте серйозних неприємностей через пустих намагань здаватися багатшими, ніж ви є насправді. Убогий гардероб попереджає про небажаність спілкування зі сторонніми людьми, які можуть нашкодити вам.

Якщо гардероб у Вашому сні різноманітний і солідний – означає, що Вас може очікувати благополуччя, везіння в матеріальній сфері і велика удача. Якщо ж Ваш гардероб у сні бідний – обіцяє несподівані труднощі в грошовій сфері.

Побачити в сні гардероб з одягом — до втрати стану і невдач із-за власної дурості або балакучості. Дивіться тлумачення: Одяг, Шафа.

Готуйтеся до збитку і втрати стану. Чим більше було в приснившемся гардеробі речей, тим сильніше позначаться на вашій життя втрати.

Гардероб у сні пророкує одержання спадщини.

Соціальний статус.


Залишити відгук