Сонник Ворожіння — до чого сниться ?

Ворожіння уві сні — це нагадування Вам про те, що якесь важливе відкладене справа турбує Вас. Але, приймаючи рішення довести його до кінця, Проявіть обережність. Якщо цей сон бачить молода особа — значить, доля змушує її зробити вибір між двома шанувальниками. Але в цьому виборі вона повинна в усьому покластися на себе — на свою інтуїцію і розсудливість.

По соннику бачити Ворожіння — Якщо в сні ви гадаєте, притому не суть важливо, яким засобом ви для цього використовуєте, то в житті ви ризикуєте прийняти невірне рішення, зробити неправильний вибір. Але якщо ви зазнаєте, то сама ситуація проясниться і ви будете забезпечені потрібною інформацією, і тоді вже не помилитеся, як повідомляє сонник — провісник.

Якщо дівчині сниться, що вона гадає, це означає, що їй доведеться зробити вибір між двома шанувальниками. У цьому їй доведеться покладатися тільки на себе, свої почуття й інтуїцію. Сон, у якому ви вимикаєте газ, обіцяє руйнування відносин з коханим, самотність і крах надій.

Ворожіння уві сні свідчить про те, що вас турбує якесь важливе відкладене справу. Повертаючись до цієї справи, проявіть обережність.

Гадати собі — шукайте ради в справах, не вирішуйте самі. Вам помагає ворожка — будьте обережні, можлива зрада.

Наближаєшся до людини, яка займається ворожінням за «і-цзину» — віщує захворювання, недуга.

Сон про гадання — нагадує вам про якомусь важливому і давно відкладеному справі.

Гадати — до втрати грошей; попередження не поспішати.


Залишити відгук