День Народження 27 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Поведінка народжених 27 грудня видає в них сильних, вольових людей, однак вашої особистості притаманні досить суперечливі якості. Ви наділені більш тонкою інтуїцією і сприйнятливістю до зовнішніх впливів, ніж звичайний Козеріг, і не так залежите від бажання здобути владу, гроші і високий статус. Практична сторона вашої амбітної природи пом’якшується дбайливим ставленням до людей і розумінням їх проблем. Ви не виносите проявів несправедливості і зазвичай знаходитесь на передньому краї боротьби з дискримінацією і нерівністю.

Народжені 27 грудня часто відчувають проблеми емоційного характеру, цілком зрозумілим наслідком яких є затяжна депресія і дратівливість. В основі такої тенденції — надмірне самопожертву і явне небажання відкрито виражати свій гнів. Пригнічення емоцій може викликати паралізацію волі. Всі види активності, пов’язані з виплеском енергії — фізичні вправи, різноманітне харчування, регулярний секс з люблячим партнером, — все це неодмінні умови підтримання душевної рівноваги. Народженим 27 грудня слід підібрати таку дієту, щоб виключити виникнення артериосклеротических і тромбозных проблем (знижений вміст жиру, холестерину, цукру, акцент на свіжих фруктах і овочах надзвичайно бажані). Якщо народжені 27 грудня не дотримуються графіка фізичних вправ, їм потрібно уникати сидячого способу життя.

Народилися 27 грудня, як правило, орієнтовані на служіння в самому високому розумінні цього слова. Їх щиро хвилюють проблеми і потреби сім’ї, друзів і всього суспільства в цілому. Вони часто володіють розвиненими технічними здібностями і при цьому вміють використати їх з користю для всіх. І незважаючи на те, що вони часто мають дещо ідеалістичним складом мислення, вони тим не менш здатні вносити (і вносять!) цілком практичний внесок у життя навколо себе. Народилися 27 грудня цінують дотепні жарти і загалом добродушні. Проте є у них і темна сторона, про яку не знає ніхто, крім самих близьких їм людей. Їх емоційність змушує їх глибоко і щиро переживати всі удари долі, але, в силу свого характеру, вони не схильні показувати свої почуття оточуючим і тому здатні страждати в тиші довгі роки, перш ніж виплеснути свої пригнічені образи назовні, можливо, у вигляді агресії. Щоб уникнути цього, народженим в цей день варто прагнути до того, щоб більш повно виражати себе, не стримувати своїх емоцій і, якщо того вимагає ситуація, діяти імпульсивно.

Знак Зодіаку 27 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до групи Земних знаків, які характеризуються наступними якостями: практична мудрість, акуратність, конкретність, стійкість, обережність, ясність, розсудливість.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї бажання все упорядкувати. Вплив Сатурна ідеально для професій в сфері аграрного сектору, а також для прокурорів. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за брак емоцій, а також суворість.

27 грудня народжуються нетипові Козероги. Вони не надто амбіційні, досить практичні. Але до типових раціоналістів і непримиренних критиків їм далеко. При цьому з дискримінацією, несправедливістю представники знаку борються настільки ж активно, як і всі інші. Народилися 27 грудня Козероги строго розмежовують особисте і громадське життя. В зону комфорту вони пускають небагатьох. Козероги не потребують свиті, публіці. Вони самодостатні. Підтвердження власної винятковості з чужих вуст їм зовсім не потрібно.

Народилися 27 грудня практикують суворе розмежування між суспільної і особистої частинами свого життя, що для них дуже цінне. Цікаво, що вони дійсно здатні, прямуючи додому, повністю забути про роботу і навіть змінити свій спосіб мислення чи не на протилежний. В рівній мірі це відноситься і до тих з них, хто має свою справу або працює на дому, так як всім людям, народженим в цей день, властиво цінувати своє особисте життя і надавати їй великого значення. Крім того, всі вони не з тих, хто нехтує своїми близькими. Одна з великих проблем народжених 27 грудня — це їх воістину феноменальна схильність до самопожертви. Вони часто просто не здатні відповісти кому-небудь відмовою, у них не вистачає агресивності для того, щоб відновити справедливість і постояти за себе. Більш розвинені особистості тих, хто народився в цей день, вміють встановлювати межі для власного захисту. Крім того, вони з часом набувають здатність не зберігати пригнічені образи всередині себе. Натури менш життєздатні, навпаки, схильні у всьому винити себе й страждати від депресій і низької самооцінки.

Проте оскільки народженим 27 грудня властиво певне внутрішнє благородство і природне дотримання етичних норм, такі негативні почуття, як сумнів і вина, можуть нанести серйозний удар по самим глибинним основам їх особистостей. Звідси випливає, що вміння поводитися з негативними енергіями — як внутрішніми, так і зовнішніми — має дуже велике значення для їх особистого та духовного розвитку. Більшості оточуючих властиво вважати народжених 27 грудня щедрими і повністю позбавленими егоїзму натурами, тому вони цілком можуть обдурити чиїсь надії, якщо раптом вирішать йти відмінним від інших шляхом.

Якщо це сталося, їм не варто відразу міняти свої плани. Дуже важливо продовжувати наполягати на власній незалежності, домагатися виконання законного права висловлювати свою думку і бути вислуханим і, якщо вони того хочуть, домагатися визнання своєї несхожості на інших. Найважливішою частиною життя тих, хто народився 27 грудня, є віра. Найчастіше їм просто необхідно приймати участь у якоїсь релігійної або іншої духовної діяльності, це здатне дати їм необхідну підтримку і наповнює їхнє життя змістом. Віра у вищі сили, у людей або і то і інше одночасно допомагає народженим в цей день стати більш терпимими до оточуючих. Однак, перш ніж приступити до такої місії, їм слід вирішити для себе, чи займаються вони цим з власної волі, і не допускати спроб керівництва з боку.

Чоловік Козеріг — народився 27 Грудня

Чоловіки, c датою народження 27 грудня — відрізняються наступними якостями: такий кавалер — продуктивний, зрілий, економний, законослухняний. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 27 Грудня

Жінки, народжені 27 грудня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — розумна, серйозна, щира. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 27 Грудня

Всім людям, які з’явилися на світ 27 грудня супроводжує знак зодіаку Козеріг. Характер такої особистості непростий. Народжені 27 грудня знак зодіаку Козеріг, можуть постійно відчувати недостатність в спілкуванні, їм просто необхідно, щоб їх постійно оточували друзі, родичі та знайомі люди. Тільки в такому оточенні вони можуть відчувати себе комфортно.

Якщо народжений 27 грудня знак зодіаку Козеріг, зустрів на своєму життєвому шляху невдачі, то вона може сильно позначитися на його внутрішніх відчуттях. Така людина може замкнутися в собі і протягом тривалого часу буде відчувати невпевненість у здійсненні своїх дій. Негативною рисою характеру є і невміння відмовити людям, тому таким особистостям часто доводиться відставляти свої інтереси на другий план заради чийогось задоволення. Часто, у народжених 27 грудня знак зодіаку Козеріг, з’являється депресія, відсутність інтересу до всього навколишнього і страждання від провини до власної персони.

Особливе значення для Козерога має їх духовний розвиток. Всередині себе така особистість може впоратися з будь-якими негативними енергіями. Якщо людину образити, то він довго буде зберігати злість усередині себе, він легко зможе впоратися з цими переживаннями самостійно і сам піде назустріч. Оточуючі люди, які спілкуються з особистістю, народженої 27 грудня знак зодіаку Козеріг, сприймають її як щедру і слабохарактерную натуру. Саме ця риса характеру змушує багатьох людей користуватися довірою Козерога.

Легко обдурити надії цієї людини і збити його з істинного шляху. Існують у народжених 27 грудня знак зодіаку Козеріг, і свої плюси. Часто у них багато друзів, серед яких вони користуються повагою. Вони є відповідальними людьми, часто відвідують всі лекції, домагаються успіху на роботі і ніколи не спізнюються. Однак довірити Козерогові свої особисті переживання досить складно, так як ці особи зовсім не вміють зберігати секрети. Народжені 27 грудня знак зодіаку Козеріг, прагнуть до незалежності, для них дуже важливо, щоб їх ніхто не дорікав у досягненні власних результатів. У них завжди є потреба у вираженні власних думок, висловлювання думки та прийняття рішення. Основне бажання у такої людини — виділитися серед натовпу людей.

Велике значення для Козерога має віра. Така людина шанує церковні свята, беруть участь у релігійному житті і знають все про духовне життя. Він вірить у вищі сили і знає, що саме вони допоможуть у досягненні успіху. Народжені 27 грудня не завжди приймають рішення швидко, перед цим їм потрібно з’ясувати, чи дійсно це потрібно зробити. Таким людям рекомендується поглинати перепади настрою і не дозволяти стороннім людям використовувати себе заради чужої вигоди.

Любов і Сумісність

Ніжний і романтичний, у близьких стосунках ви щирий, відданий і надійний партнер, з яким завжди весело. Ви володієте відмінним почуттям гумору і не настільки серйозні, як типовий Козеріг. Однак, незважаючи на це, вам завжди можна довіряти і покластися в скрутну хвилину.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Народилися 27 грудня – люди сильні, вольові. Їх внутрішній стрижень твердий і несгибаем. Особистість народжених 27 грудня неординарна. Їй притаманні суперечливі риси. Люди, що з’явилися на світ у цей день, відрізняються тонкою інтуїцією. Вони сприймають події інакше, ніж інші представники знаку. Відрізняються народилися 27 грудня також відсутністю спраги влади. Такі люди не прагнуть ніким і нічим керувати. Народилися 27 грудня дбайливі. Вони готові зрозуміти іншу людину. Причому його життєві принципи, погляди, світовідчуття можуть відрізнятися від властивих їм самим. Особистості народжених 27 грудня притаманна і практичність. Такі люди – матеріалісти.

Кращим видом діяльності для самих себе Козероги визначають служіння. Представників знаку щиро хвилюють проблеми людей, суспільства. Часто народилися 27 грудня вибирають соціальну сферу діяльності. На цьому поприщі вони можуть задовольнити свої амбіції. Козерогів виходять відмінні правозахисники. Перспективною для них може бути і робота в благодійних фондах, інших соціальних установах.

Здоров’я і Хвороби

Для Козерогів характерні емоційні проблеми. Представники знаку часто стикаються з психосоматикой. Більшість їх хвороб мають саме таку природу. Але самі Козероги при цьому можуть бути переконані в своїй фізичній неспроможності. Деякі представники знаку й поготів схильні вважати себе неповноцінними. Найбільш небезпечна для Козерогів парализация волі. Її викликає пригнічення бажання відкрито висловити гнів. Стримування поривів, емоцій згубно для Козерога. Важливо знайти для цієї проблеми конструктивне рішення. І воно не ново – спорт.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди з сильним характером, вони надійні, що на них можна покластися в будь-якій справі. Вони сміливі, спритні, йдуть до своїх Цілей з твердою вірою. У них зазвичай багато друзів, які люблять їх за відкритість, мудре відношення до життя, надійність. У шлюбі вони зазвичай щасливі завдяки своєму вмінню уникати конфліктних ситуацій. У фінансовій сфері зазвичай супроводжують удача і успіх.

Поради Козерогам, Народженим 27 Грудня

Боріться з депресивними тенденціями. Залишайтеся відкритими і сприйнятливими до прекрасного. Не дозволяйте кому б то не було зазіхати на ваш оптимізм, стійте на сторожі своїх позитивних емоцій. Продовжуйте давати, але не забувайте брати щось натомість. Визнайте власну значущість. Ваша величезна проблема – схильність до самопожертви. Не варто ставити чужі інтереси вище своїх. Якщо ви выпадете з обойми, хто допоможе сірим і убогим?


Залишити відгук