Сонник Ворожка — до чого сниться ?

Розмовляти з ворожкою у сні — знак того, що ви заплуталися у ваших любовних справах, і лише щасливий поворот подій може привести вашу історію кохання до щасливого завершення і обручению. Почути її передбачення у сні говорить про невдачу. Самому гадати уві сні — знак корисного придбання. Гадати кому-небудь у сні передвіщає важливу зустріч з потрібною людиною. Бачити уві сні, як комусь гадають, — до звістки поганого або хорошого. Дивіться тлумачення: Ворожити, Передбачення, Незнайомець.

Якщо ворожка пророкує жінці її майбутнє по руці — у неї буде багато друзів, чоловіків, але жінки будуть ставитися до неї осудливо. Ворожка, раскладывающая карти, — фінансовий крах, розлучення, втрата роботи. Ворожка, пророкує майбутнє по магічному кристалу, — хтось спробує виманити у вас гроші. Подумайте, хто це може бути

Якщо Вам гадають уві сні, це означає, що Вам належить зробити вибір між двома шанувальниками. Покладайтеся на інтуїцію, яка не підведе Вас і підкаже вірний вибір. Молодий чоловік, побачивши уві сні ворожку, буде оточений увагою представниць прекрасної статі, що вкрай підвищить його самооцінку.

Ворожка уві сні — це нагадування вам про те, що якесь важливе відкладене справа турбує вас. Але, приймаючи рішення довести його до кінця, проявіть обережність.


Залишити відгук