Сонник Їжачок — до чого сниться ?

Їжачок в сновидінні є досить сприятливим символом — він обіцяє великий успіх, досягнутий завдяки небезпечним контактів у суспільстві, а, можливо, і всупереч їм. Якщо в сновидінні ви підхопите їжачка на руки — чекайте розмови з ким-небудь дуже вам неприємним або бурхливого з’ясування стосунків у сім’ї.

Тримайте їжачка в руках, проте не відчуваєте його колючок — ви невірно судіть про нового приятеля. Відчуваєте уколи ежиных голок? Такий сон можна розшифрувати як підступи та інтриги нещирого, підступного людини з вашого кола спілкування. Якщо в сновидінні їжачок згорнувся в клубок — наяву ви намагаєтеся піти від проблем, проте вони у будь-якому випадку потребують вирішення.

Побачений їжачок є символом Вашої наївності. Швидше за все, Ви є досить наївною людиною і дивіться на світ крізь рожеві окуляри. Їжачок у сні означає, що серед Вашого оточення є людина, який зробить Вам підлість, в результаті чого заподіє Вам страждання. Сон, у якому Ви вбиваєте їжачка, є символом того, що Ви позбудетеся від свого давнього ворога. Сон, у якому Ви бачите їжачка і намагаєтеся його погладити у результаті вколовшись, означає, що Вас найближчим часом оклевещут. Якщо Вам приснилося, як їжачок зловив мишку, знайте, що Вас хтось може використовувати задля досягнення своїх цілей.

Якщо вам приснився їжачок, знайте, що він символізує вашу сутність. Будь-який прояв уваги до своєї персони ви сприймаєте з недовірою і острахом, підозрюючи завжди найгірше, і тому завжди виставляєте колючки, обороняючись. А виною всьому те, що одного разу ви мали необережність довіритися людині, який скористався вашою добротою і наївністю. В інтимному плані ви боязкі і непевні, боїтеся зайвий раз проявити ініціативу і завжди замикається, якщо людина претендує на щось незмірно більше або незвичайне. Загалом, секс з вами навряд чи приносить задоволення вашому партнеру, та й вам самим.

Якщо уві сні їжака вбивають, насувається неприємна історія скінчиться благополучно. Якщо їжачок йде у напрямку до вас – сон передвіщає відпочинок в компанії близьких родичів або ж важлива розмова. Якщо ж їжак ховається від вас, – вам знадобиться терпіння і особлива обережність у справах. Сон з вівторка на середу – працьовитість і терпіння вам просто необхідні в даній ситуації, остерігайтеся пліток. У той же час, можливо, ви отримаєте вигідну пропозицію, від якої було б нерозумно відмовлятися.

Виводок їжаків у сні є символом того, що Вас чекають перешкоди перед досягненням Ваших цілей. Якщо уві сні їжачок згортається клубком, то значить, Вам загрожує небезпека. Придивіться до свого здоров’я, швидше за все у Вас є проблеми з серцем.

Побачений їжачок є символом того, що Ви почуєте колючості з боку своїх близьких людей.

Їжачок у сні – постійна заздрість і смуги невдач.

Неприємність і наклеп.

Їжачок – неприємність.


Залишити відгук