Сонник Ожина — до чого сниться ?

Побачили, що їли ожину, — готуйтеся до дива: воно увійде у ваше життя вже найближчим часом. У всякому разі, те, що трапилося буде сприйнята вами саме так, без іншого, більш раціонального пояснення. Побачений збір ожини означає, що прагнете робити все відразу, щоб економити час і зусилля. У хибності такої тактики вас не здатні переконати навіть невдачі. Побачити зарості ожини — дуже скоро ви зіткнетеся з везінням, причому звідти, звідки ви найменше очікуєте. Вам властиво недооцінювати себе, і тому плоди своїх старанних праць будете вважати простим везінням.

Стиглі ягоди ожини говорять про цілісність і гармонійність особистості; ви завжди дієте згідно зі своїми смаками і настроєм, завжди домагаєтеся успіху. Зелені ягоди сняться до того, що ви повинні, озброївшись терпінням, відкласти задумане, адже його реалізація здатна спричинити негативні наслідки. Втілення планів на цьому тижні може сильно ускладнитися, тому не поспішайте, тоді вдасться заощадити і матеріальні ресурси, і нерви.

Якщо ви в сні вкололися про ожину, це розповідає про ваших численних стражданнях за прийнятого близько до серця думки оточуючих. Кинуті ними мимохіть і часто бездумно слова та зауваження ви відносите свій рахунок і щиро прагнете змінитися, не помічаючи, що втрачаєте власну індивідуальність. Ви втрачаєте одну просту, але цілком закономірну річ: чим болючіше вами будуть сприйняті уколи і шпильки, тим більше їх буде, тим болючіше і болючіше вам буде від них.

Ожина сниться до біди, причому завжди. Вважають, що це вищі сили намагаються попередити людини про майбутні суворих випробуваннях. Якщо вам снилося, що ви збираєте ожину, то наяву вам загрожує розставання з близькою людиною або другою половиною. Деякі тлумачі заявляють, що якщо людині сниться, як він потрапив в кущ ожини і не бачить можливості звідти вибратися, то це не хто інший, як сам диявол попереджає сплячого про те, що поклав на нього око.

Приснився ожина обіцяє вам отримання нових емоцій і відчуттів. З великою ймовірністю все здавалося вам звичним і тому таким, що втратив привабливість отримає новий сенс і чарівність. Вже неприваблива у ваших очах звична поза принесе обом незвичайні відчуття і стимулює ваші заняття сексом.

Бачити її уві сні — до хвороб або сильним переживанням. Збирати її — до невдач, є — знак прикростей із-за втрат. Кущі ожини, вкриті колючками. Опинитися в цих кущах — погана прикмета. Чекайте невдач, неприємностей, це знак перешкод у справах. Дивіться тлумачення: Кущі, Вколотися.

Приснилася ожина — настають важкі хвороби і інші біди. Збирати ягоди — чекайте невдачі. Є їх до втрат. Заплутатися в кущах ожини — можна вважати, що цей сон був посланий вам самим дияволом, оскільки він може передбачати складні життєві проблеми.

Сон про ожину – дуже несприятливий знак. Закоханим він віщує розрив відносин. Особливо погано, коли сниться, що ви заплуталися в кущах ожини. Це означає, що світлі і чисті почуття закоханих переростуть у взаємну ненависть і неприязнь.

Збір ожини уві сні — це попередження про швидкої хвороби. Спостерігати за ним з боку — ваші вороги завдадуть удар з тієї сторони, з якої ви менше всього його чекаєте.


Залишити відгук