Сонник Їжак — до чого сниться ?

Сновидіння, в яких вам пригрезился їжак, віщують приголомшливий успіх в будь-яких ваших починаннях. Якщо вам снився їжак, кимось убитий, то виникають неприємності не будуть мати для вас негативних наслідків. Якщо уві сні їжак попрямував до вас, то незабаром вас чекає важлива розмова, ви зможете добре провести час і відпочити в колі друзів чи родичів. Намагається сховатися від вас їжак сниться до виникнення необхідності бути гранично обережними і терплячими.

Сни на середу передбачають, що вам потрібно проявити максимум терпіння і працьовитості, інакше плітки захлиснуть вас. Сон може також свідчити про вигідної пропозиції, від якого ви не зможете, і не повинні відмовлятися. Потрібно відзначити, що на острові Мадагаскар для воїнів існувало табу: вони не сміли вживати в їжу їжаків. Вважалося, що якщо воїн з’їсть їжака, той знайде його звичку ховатися від ворога, згортаючись в клубок.

Якщо снилося, що їжачок лежить у вас на долоні, але його голки не колють вас, то, швидше за все, ваш новий знайомий є не тією людиною, за якого себе видає. Гарненько розгляньте його уважно ще раз: схоже, його достоїнства ви явно прикрасили.

Колючий їжак голками сниться до появи пліток навколо вашого імені. Хвилюватися не варто, так як брехливі чутки не нашкодять вашому іміджу. Сон, у якому ви бачите, як їжак хлепче з чашки або тарілки молоко, свідчить про те, що контактів з несимпатичним вам людиною уникнути не вдасться.

Їжак — це уособлення вашої натури. Найменші прояви уваги до власної персони ви сприймаєте, обороняючись колючками, оскільки в цих знаках вам завжди здається саме недобре. Корінь проблеми в тому, що одного разу вас попало довіритися людині, який скористався вашою наївністю і доброю душею. Коли мова заходить про секс, у вас проявляються боязкість і невпевненість, а вже прояву ініціативи від вас і зовсім важко дочекатися. Коли людина хоче від вас чогось більшого або нетрадиційного, вам властиво замикатися, йти в себе. Ось і виходить, що задоволення, що отримується вами і партнером, навряд чи можна назвати величезним.

Приснився їжак — значить, вся ваша подальша життя буде проходити під знаком величезного успіху, хоча деякі з ваших зв’язків досить небезпечні. Взяти їжака на руки — такий сон означає, що ви будете розмовляти з поганим людиною, можлива сімейна сварка. Тримаючи його в руках, не відчувати його колючок — ви невірно думаєте про своєму новому знайомому. Якщо ж їжак коловся, це означає присутність у вашому колі спілкування підступного людини, цілеспрямовано вам шкодить. Згорнувся калачиком їжак сниться до того, що в майбутньому ви спробуєте втекти від раптово навалилися проблем. Проте краще за все довести до кінця розпочаті справи.

Сон про еже (ежах) застерігає вас від підступів ворогів. Іноді такий сон попереджає, що вам не слід заздрити іншим. Годувати їжачка в сні означає, що ви зможете розкусити задуми недоброзичливця. Напувати його молоком — знак матеріальних втрат через власну довірливість. Тримати його в руках означає, що ви не боїтеся ваших ворогів. Побачити в сні, як інші тримають їжачка в руках, означає, що вас буквально будуть тримати в їжакових рукавицях.

Бачити уві сні їжака — віщує зустріч з немилосердним, невдячною і дратівливою людиною.

Готуйтеся до уколів з боку своїх близьких.

Вам будуть весь час заздрити.

Чекайте неприємності.


Залишити відгук