Сонник Їзда — до чого сниться ?

Якщо сновидець бачить у сні, що він сідає на тварину — цей сон пророкує досягнення честі і виконання бажань. А якщо сновидінню не вдається сісти на тварину і поїхати, то це вказує на те, що людина буде розважатися і вести неправильний спосіб життя. А якщо хто-небудь побачить, що він добре їздить на тварину, то це знак того, що він буде вести нормальний спосіб життя й збудуться всі його бажання.

Бачити у сні, що сідаєш на шию іншій людині — пророкує смерть, а людина, на якому сидиш, понесе тебе в могилу. І кажуть також, що сідати на шию іншій людині означає складну ситуацію. Якщо людина, на яку сідає сновидець, скидає його, і він падає — такий сон передвіщає, що його складна ситуація не вирішиться.

Їзда уві сні — це ваше життя. Вона залежить від характеру дороги, попутників, транспортних засобів і несподіванок. Їздити по колу — означає, що ваші думки обертаються навколо одного і того ж предмета і ви не можете знайти виходу зі сформованого положення. Дивіться тлумачення: Дорога.

Їздити верхи спокійно і розмірено — знак добробуту у всіх справах. Впасти з коня у сні — до нещастя, побачити уві сні впав з коня — до збитків. Злазити з коня — знак погіршення положення і розбрату з близькими або друзями. Їхати верхи в компанії чоловіків — знак хороший і обіцяє прибуток; в компанії жінок — поганий сон, що передвіщає неприємності через обман і плітки.

Їзда на будь-якому виді наземного транспорту — є ритмічним дією і символізує статевий акт. Однак тривала поїздка на транспорті говорить про якісь страхи і побоювання у бачить сон, у нього може розвинутися якась фобія.

Якщо ви катаєтеся парою — ви любите свого партнера і схильні зберігати йому вірність. Якщо ви їдете великою групою — вас приваблюють переваги групового сексу. Участь у скачках — символізує вашу тягу до жорсткості в ліжку. Якщо ви впали з коня — вам належить швидка зміна свого партнера.

Якщо Вам приснилося, що від тривалої їзди за кермом автомобіля Вас хилить на сон, то в реальному житті Ви схильні брати всю відповідальність на себе і робити все самостійно. Верхова їзда символізує, що Ви звикли контролювати все, що відбувається навколо. Може бути, саме тому Вам і вдається досягати успіхів. Для молодої жінки сон, у якому від швидкої їзди на автомобілі до неї захоплює дух, означає, що наяву вона прагне встигнути дуже багато, забуваючи часом про справжнє призначення жінки.

Приснилося, що ви їхали на велосипеді — це уособлення вашого занадто повільний рух до намічених цілей. Крім того, є ризик втратити серйозну суму грошей. Їхати верхи на коні чи возі — це наближалася до великих успіхів. Молоду жінку сон відвідує перед знайомством із забезпеченим молодим чоловіком, яке може закінчитися весіллям. Швидка їзда на машині у сні говорить про те, що ви вмієте навіть з чогось найгіршого отримати вигоду для себе.

Сни про їзду верхи на конях або інших тварин пов’язані з управлінням тваринної, інстинктивної стороною особистості. До чого сниться сон: Ви керували конем або просто трималися за неї, намагаючись не впасти під час шаленої скачки? Кінь був у повній збруї, з сідлом і батогом, або ви їхали без сідла? У другому випадку сон припускає, що, хоча ви можете керувати своїми імпульсивними поривами, ви не контролюєте їх повністю.

Приснився, їзда на коні або іншому тварині, говорить про те, що якщо ви виявите більше ініціативи у відносинах з людиною, яка вас приваблює, дуже скоро ситуація зміниться в бажану для вас сторону. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось оригінальне. Ваша сила, активність і сексуальність допоможе підкорити партнера і досягти таких вершин чуттєвості, про існування яких ви й не підозрювали.

Їзда верхи передвіщає успіх у справі, головному для вас. Для жінки цей сон до доленосного знайомству. Їзда на велосипеді сниться як заклик відкласти справи.

Приготуйтеся до подорожі. Приснився їздець — отримаєте важливу для вас новину. Уві сні вас хтось переїхав — уникнете нещастя.


Залишити відгук