Сонник Євроремонт — до чого сниться ?

Вироблений у вашій оселі ремонт сниться до майбутніх змін, які позитивно позначаться на вашому подальшому житті. Якщо наснилося, що ви мрієте про євроремонт, але ваші фінанси «співають романси», то вам намагаються вказати, що в дійсності ви живете на дуже широку ногу. Потрібно переглянути перелік витрат і скоротити їх, інакше вам загрожує банкрутство. Якщо снився євроремонт, який ви робили самі, значить, незабаром вас очікує приємний сюрприз. Ви можете отримати подарунок від незнайомої людини.

Бачити, як хтось робив євроремонт приміщення або ремонтував якусь річ — такий сон говорить про те, що, принаймні, частину своїх турбот ви можете зі спокійною душею перекласти на плечі інших людей. Самі побачите, що і без ваших зусиль все вийде, немов за помахом чарівної палички. Робити самому — такий сон означаее, що вам належить багато клопотатися з приводу документів, довідок і т. п. Ремонт вдався на славу — ваші ходіння по установам принесуть добрі результати.

Робити у своїй квартирі євроремонт – зміна життя в кращу сторону. Мріяти зробити Ваше прагнення до розкішного життя невиправдано, можливість залишитися без рубля в кишені. Робити кому-небудь – отримання несподіваного подарунка, який піднесе майже незнайомий Вам людина.

Бачити Якщо вам приснився євроремонт ви будете з’ясовувати якісь стосунки або виправляти помилки. Дивіться тлумачення: Шпалери, Кахель, Лінолеум.


Залишити відгук