Сонник Єврей — до чого сниться ?

Бачити уві сні єврея – вигідна справа, яка призведе до покращення матеріального становища. Розмовляти з ним – заняття якою-небудь цікавою науковою роботою. Бути євреєм – несподівана неприємність. Слухаєте єврейську музику – Ви не скористаєтеся шансом, який дасть Вам доля. Танцювати єврейський танець – серйозне випробування, з яким Ви гідно впораєтеся. Чути розмову на івриті – незабаром доля посміхнеться Вам, можлива закордонна поїздка.

Побачений єврей попереджає про те, що Ваше сексуальне життя ускладнять неправдиві чутки, які розпустить людина, з яким Ви в даний момент довіряєте. Він намагається оббрехати Вас, вселити оточуючим сумніви у Вашій сексуальної орієнтації або у Вашій порядності по відношенню до сексуальним партнерам. Деякий час необхідно бути обачнішими в особистих розмовах і інтимних зв’язках.

Приснився єврей або кілька представників цієї народності — ваш стан збільшиться завдяки вдалому збігу обставин, а також вашому везінню, ділової хватки і вміння знайти правильний підхід до людей. Для закоханих сон означає швидкий і благополучний шлюб. Також сон може бути передвісником подорожі в далекі країни і там — успішного ведення бізнесу.

Єврей — це ворог, виходячи зі слів Всевишнього: «Іти побачиш, що з усіх людей сильніше всіх ворожнечу до ввірували (Аллаха) живлять жиди…» (Сура, Маид, 82). І хто побачить, що має з євреєм або його іншому яку-небудь справу, той побачить людину, яка не приймає істину і перешкоджає іншим її прийняття.

Єврей — вихід із скрутного становища, успіх (рідше обман); єврейка — додатково щастя в любові.


Залишити відгук