День Народження 26 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Козероги, народжені 26 грудня, відчувають себе в боргу перед суспільством. Незважаючи на повагу до закону і традицій, у вас живе дух непокори й опору. Ви досить сміливі, щоб протистояти труднощам, які іншим не під силу, і відкрито критикуєте обман і брехня. Ваша внутрішня природа не відрізняється гнучкістю: ви вимагаєте від оточуючих щирості і порядності, не сприймаючи все, що вважаєте несправедливим або неетичним.

Народжені 26 грудня нерідко відчувають проблеми з травним трактом. Якщо процес травлення протікає у них занадто повільно, їм необхідно проконсультуватися з гомеопатом або дієтологом. Як правило, корисним виявляється введення в щоденний раціон волокнистої і трав’яний їжі, за винятком борошна і цукру. Регулярні огляди у стоматолога допоможуть усунути проблеми з зубами. Недолік кальцію частково компенсується завдяки застосуванню вітамінної терапії. Для жінок дуже чутливим є процес менопаузи, тому в цей період важливо своєчасно звернутися за допомогою до лікаря. У чоловіків можливі загострення простатиту, так що спостереження в уролога аж ніяк не виявиться зайвим. Оскільки з віком досить часто виникають проблеми з кістковою системою, рекомендуються помірні фізичні вправи, які не тільки благотворно позначаться на загальному стані, але і допоможуть підвищити гнучкість тіла.

Народжених 26 грудня відрізняє дивовижна наполегливість у всіх їхніх справах. Змусити їх звернути з раз обраного шляху просто неможливо. Часто, особливо в юності, вони є прихильниками революційних ідеї. Їм взагалі властиво «жити на межі», або в крайньому випадку вони просто не приймають норми і стереотипи життя в сучасному їм суспільстві. З цієї причини прийнято вважати, що вони створюють неприємності і привертають негативну енергетику. Як правило, з віком їх погляди стають більш консервативними, стриманими і впорядкованими, але в тому випадку, якщо вони все життя проводять «на околиці товариства», не маючи можливості для самовираження і залишаючись невизнаними, такого може і не відбутися. Найбільш розвинені з них здатні з часом пережити своє захоплення політикою і питаннями влади і стати більш відкритими і терпимими по відношенню до навколишнього світу.

Знак Зодіаку 26 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до земним знакам, які володіють наступними якостями: справедливість, суворість, старанність, наполегливість, серйозність, скромність, конкретність.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за бажання підпорядкувати всі правилами і розпорядком. Планета сприятлива для професій у сфері державної служби, а також для суддів. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за брак емоцій, а також невміння емоційно співпереживати.

Народився 26 грудня протегує сузір’я Козерога. Представники знаку відрізняються принциповістю, патологічної чесністю. Вони критичні по відношенню до себе і оточуючих, вимогливі. Козероги бувають нетерплячими і впертими. Не всі їх розуміють, приймають такими, які вони є. Але представників знаку ставлення оточуючих до їх персони турбує мало. Козероги не відрізняються психологічною гнучкістю. Вони цінують порядність, щирість, не сприймають все, що, на їх думку, є неетичним. Козерогів відрізняє дивовижна наполегливість. Представники знаку рідко відступають від наміченого плану.

Народжені 26 грудня звикли відважно приймати будь-які виклики долі. Кожну життєву ситуацію вони готові розглянути і оцінити об’єктивно, відокремлюючи добра від зла, правду від неправди. Вони не схильні перекладати рішення на когось іншого або уникати проблеми заради власної зручності. Народжені в цей день володіють достатнім мужністю, для того щоб втручатися в такі сфери життя суспільства, від яких Інші вважають за краще триматися подалі. У всіх ситуаціях, будь то в сім’ї, соціальної групи або на роботі, вони є непримиренними критиками людської байдужості і не терплять лестощів або брехні. Найбільш часто коло їх інтересів лежить в області повсякденних турбот, «тут і зараз». Питання метафізики і надприродного цікавлять їх вкрай рідко. Будучи переконаними реалістами, вони обома ногами міцно стоять на землі.

Небезпеку для людей, народжених 26 грудня, полягає в тому, що при обліку всіх їх нахилів вони ризикують стати надмірно сухими і жорсткими по відношенню до оточуючих, подібно каменю, який рік за роком пручається впливу вітрів і дощів і не руйнується тільки завдяки своїй міцності. Щоб не перетворитися на непритомну твердь, народжені 26 грудня повинні постійно свідомо розвивати свої найкращі людські якості. Їм також необхідно навчитися визнавати свої помилки, не заперечувати протилежні точки зору і іноді, можливо, навіть визнавати свою поразку. Крім того, для них дуже важливо (особливо у віці тридцяти — сорока років) бути відкритими не тільки до нового для них досвіду матеріального, але і до вищих духовних імпульсів. Народжені 26 грудня дуже рідко роблять що-небудь поспіхом. Їм властиво проводити свої ідеї в життя повільно і обережно, точно розраховуючи свої сили і не перевтомлюючись.

При цьому вони володіють вражаючою здатністю концентрувати всю свою енергію в якій-небудь одній галузі, що, правда, майже завжди викликає протидію з боку опонентів і навіть ворогів. Любовні відносини у цих людей будуються досить інтенсивно, але складно, так як і в цій сфері вони прагнуть грати провідну роль. Спроби позбавити їх першості, як правило, або закінчуються невдачею, або призводять до повного розриву відносин. Таким чином, один із основних викликів долі, з якими доводиться зіткнутися тим, хто народився 26 грудня, це необхідність навчитися виявляти ніжність і доброту у відносинах з близькою людиною, а також любити його, не вимагаючи і не очікуючи чогось натомість.

Чоловік Козеріг — народився 26 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 26 грудня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — продуктивний, мудрий, амбітний, честолюбний. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 26 Грудня

Жінки, народжені 26 грудня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — мудра, серйозна, обережна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 26 Грудня

Як впливає на характер ця дата — 26 грудня? Люди, народжені 26 грудня знак зодіаку Козеріг, схильні домагатися свого в що б те не стало. Вони не стануть змінювати свого рішення, що б їм радили оточуючі. У підлітковому віці вони доставляють багато проблем своїм близьким, не бажаючи дотримуватись загальноприйнятих норм поведінки. І таке заперечення усіляких рамок і обмежень вони переносять і в доросле життя, чим створюють в оточуючих враження асоціальних типів, навлекающих на себе різні неприємності.

Правда, з роками, народжені 26 грудня знак зодіаку Козеріг, можуть стати розсудливим і підлаштуватися під загальні уявлення про стандарти, ставши більш врівноваженими і терпимими. Проте, якщо внаслідок неприйняття їх в соціальному колі, вони змушені будуть все життя провести на задвірках суспільства, позбавлені можливості проявити себе у якому-небудь виді діяльності, досягти цього вони не зможуть. Неприємності, послані їм долею, люди, народжені 26 грудня знак зодіаку Козеріг, переносять зі стоїчним спокоєм. Будь-яку виниклу перед ними проблему вони всебічно розглядають і приймають рішення з холодним серцем. Вони не перекладають відповідальність на інших людей і не ховають голову в пісок, ігноруючи неприємності. Їм не властиво проходити повз чужих страждань, і втрутитися в небезпечну ситуацію вони вважають своїм обов’язком, в той час як інші воліли б її проігнорувати.

Будь-які прояви боягузтва або байдужості віддаються ними засудження, і вони категорично не сприймають брехні і облуди. Їх думки зайняті лише насущними проблемами, забивати собі голову теоретичними міркуваннями про майбутнє їм не властиво. Надприродне і непізнане знаходяться абсолютно поза області їх інтересів. Їх розум занадто прагматичний і приземлений, щоб вірити в те, що не було ними випробувано.

Дбаючи лише про матеріальну сторону життя, вони ризикують зачерствіти душею і стати закоренілими скептиками. Щоб привнести в своє життя щось світле і чисте, їм необхідно розвивати свої духовні якості. Потрібно іноді приймати чужу точку зору і намагатися зрозуміти її принцип. Підвищувати естетичний рівень своїх інтересів їм необхідно для всебічного розвитку особистості, особливо коли половина життя буде вже ними пройдено. Люди з датою народження 26 грудня знак зодіаку Козеріг, не сприймають поспішності в чому б то не було. Вони люблять заздалегідь розпланувати свої дії згідно з наміченим цілям, і застосовують свої сили зазвичай лише в одній якій-небудь галузі, що призводить до негайної негативної реакції їх недоброзичливців.

На любовному фронті ситуація у них неоднозначна, так як повністю управляти близькою людиною і тримати його під своїм невсипущим контролем здається їм природним і справедливим. У разі якщо їх друга половина виявиться досить сильною особистістю, їх боротьба за владу зробить спільне існування неможливим. Трохи м’якості і поступливості не завадить людям, народженим 26 грудня. Не можна в обмін на свою любов вимагати від партнера його душу.

Любов і Сумісність

Особисті відносини відрізняються напруженістю і шаленством. Це пов’язано з моментом, коли народилися 26 грудня захочуть отримати перевагу над партнером. Якщо останній спробує скинути їх з п’єдесталу, то може натрапити на опір або ж взагалі такий підхід може призвести до остаточної сварку і розставання. Для народжених в цей день важливо навчитися бути лагіднішими, ввічливими і засвоїти, що любов без розрахунку теж має право на існування. Слідуючи цьому правилу, вони зможуть налагодити свої відносини з дітьми.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Народилися 26 грудня часто живуть з комплексом боржника. Вони вважають, що просто зобов’язані змінити світ. Такі люди сміливі, активні. В них живе дух опору, непокори. Народжені 26 грудня прагнуть змінити застарілі, на їх думку, підвалини, закони, традиції. Багато присвячують своє життя соціальній, громадській роботі. Народжені 26 грудня відкрито критикують несправедливість, нерівність, брехня. Вони беруться за вирішення завдань, які не під силу багатьом. Для народжених 26 грудня властиво йти на компроміс. Вони воліють конфронтацію як більш яскраву форму вираження невдоволення усталеними стереотипами.

Для народився 26 грудня Козерога звичайна справа – жити на межі. Те ж саме відбувається з ним на роботі. За революційні ідеї Козерога часто погрожують звільнити. Від своїх ідей представник знака не відхрещується, але і роботу втрачати не бажає. Козеріг важко сходиться з людьми. Він часто стає ізгоєм у колективі. Але професійні компетенції представника знака залишаються поза конкуренцією.

Здоров’я і Хвороби

Слабким місцем організму Козерога, який народився 26 грудня, є травна система. Часто процеси травлення у представників знаку протікають надто повільно. Для корекції такого стану підбирається спеціальна дієта. Але не варто займатися самолікуванням. Підібрати раціон може тільки кваліфікований фахівець. Нерідко Козероги відчувають стоматологічні проблеми. Із-за особливостей травлення в їх організмі погано засвоюється кальцій. Результат – витончення емалі, карієс та інші проблеми.

Доля і Удача

В цей день народжуються цілеспрямовані, наполегливі, обережні натури. У цей світ вони прийшли відпрацьовувати кармічні борги. Від того, яким шляхом вони підуть, будуть залежати умови їх життя. Якщо вони підуть шляхом добра, то зможуть, пройшовши через низку помилок, неприємностей, подолавши перепони на шляху до щастя, створити для себе прекрасні, комфортні умови життя. А якщо вони підуть по шляху зла, інтриг, заздрості, то життя їх буде сірка, убога

Поради Козерогам, Народженим 26 Грудня

Залишайтеся відкритими і гнучкими. Коли ви неправі, треба визнати це, цим ви скиньте тягар з душі. Пам’ятайте, спрямоване на людину тиск викликає протидію, що дорівнює прикладеній силі. Різкість – не найкращий інструмент комунікації. Виявляйте толерантність до думок, ідей, переконань інших людей.


Залишити відгук