Сонник Йорж — до чого сниться ?

Якщо у сні ви зловили йоржа, то такий сон говорить про те, що незабаром ви потрапите в делікатну ситуацію, і від того, яким чином ви вийдете з неї, багато в чому буде залежати ваше майбутнє благополуччя, тому будьте обачні і розсудливі — доля випробовує вас. Вколотися про плавець йоржа — випробувати на собі удар долі. Ви втратите багато чого з того, що маєте, і чого добилися з великим трудом. Але звинувачувати в тому, що доведеться тільки на себе.

Сон, у якому ви їсте йоржів, пророкує вам легку перемогу над противниками, але не спокушайтеся — вони не втратили своєї сили. Через деякий час вони знову завдадуть вам удар, від якого ухилитися буде не так просто. Уві сні зловити йоржа і відпустити його назад у воду — наяву вам доведеться долати спокусу, впоравшись з яким ви придбаєте повагу оточуючих. Але якщо ви піддастеся спокусі, то порушите звичний хід свого життя і вам буде коштувати великих зусиль не тільки примножити, а хоча б повернути те, що ви мали.

Приснився йорж — значить, серед ваших знайомих є людина з «йоржистим» характером: він колючий, вертляв, однаково негативно ставиться до ласки та критиці. Від нього важко чогось домогтися, він собі на розумі, тому підтримувати з ним стосунки — завдання не з легких. Ловити в сні йоржа означає, що ви займаєтеся марним і невдячною справою, растрачиваете свої ресурси даремно, адже ваших старань ніхто не по заслугах оцінить. Настав час усвідомити, що ви не можете досягти успіху, на який розраховували.

Вколотися про йоржа — сон говорить, що ви надзвичайно образливий людина, гостро сприймає думку оточуючих. Вони, знаючи цю вашу слабкість, іноді жартують над вами цілеспрямовано, і це засмучує вас подвійно. Чистити йоржа — такий сон передвіщає вам складна справа, у якого не буде перспектив. Впертість і бажання довести справу до переможного кінця завадить вам відмовитися від свого задуму.

Приснився йорж — щодо якогось людини ви повні абсолютно безнадійних планів. Він не може оцінити вас по заслугах, оскільки протилежну стать його практично не цікавить, тому всі ваші спроби заманити його в ліжко будуть абсолютно безглузді. Чистка йоржа передвіщає вам невдячна справа — порушувати людини із вкрай слабкою фізіологією. Ви будете намагатися з усіх, але зусилля окупляться сторицею.

Якщо в сні на риболовлі Ви не зловили жодної іншої риби крім йоржів, то наяву Ви не зможете повною мірою здійснити задумане. Якщо Вам приснилося, що Вам належить вичистити велика кількість йоржів, то в реальному житті Ви боїтеся не впоратися з поставленим перед Вами завданням. Сон, у якому Ви відчуваєте, наскільки йоржі кістляві, застерігає Вас від зайвої довірливості.

Якщо у сні ви зловили йоржа, то не судилося здійснитися вашим прагненням і сподіванням; можете посваритися з кимось із близьких. Чистити йоржа — біля вас постійно крутиться маса злісних пліткарів. Є юшку з йоржа — пориньте в повсякденні клопоти, втомитеся від щоденних обов’язків. Подавилися кісточкою йоржа — допустите помилку, яку неможливо виправити.

Йорж — такий сон говорить про те, що ви теші себе марними надіями, так як людині, якого ви бачите в ролі сексуального партнера, ви нецікаві. Це можна пояснити тим, що він не прагне зав’язати стосунки з людьми протилежної статі. Тому в своїх спробах ви зазнаєте поразка.

Йорж — чиїсь «колючі», амбітні впливу з боку (вир.: «ершиться»).


Залишити відгук