Сонник Єпископ — до чого сниться ?

Єпископ сниться до того, що, займаючись рішенням навалилися на вас складних і заплутаних справ, ви відчуєте себе безпорадною дитиною. Сон може також попереджати, що ви нерозважливо витратите багато грошей на речі, яких не отримаєте. Наприклад, якщо ви задумаєте обзавестися нерухомістю, то опинитеся в руках шахраїв і не побачите ні грошей, ні квартири. Сховайте вже відкритий гаманець до кращих часів.

Якщо сниться, що в ролі єпископа виступаєте ви самі, то сон означає, що, прагнучи до наміченої мети за будь-яку ціну, ви можете не витримати напруги і захворіти. Якщо снилося, що похвали єпископа змушують вас почервоніти, то в дійсності ваші гідності оцінять важливі люди, вам пощастить в особистому житті і на роботі.

Побачений у сні єпископ говорить про те, що сексуальні стосунки з людиною, від якого Ви чекали занадто багато, Вас розчарують. Ви переконаєтеся, що Ваш улюблений людина найбільш цікавий для Вас у духовної, емоційної сфері, але як партнер по сексу він Вас не задовольняє. Ви занадто різні люди – одному подобається романтика, віддається перевага повільному вишуканому сексу, нове і дуже оригінальне цій людині прийняти нелегко; іншого ж за душі швидкий темп, екзотика і неординарність.

Бачити його в сні або розмовляти з ним — знак глибоких душевних переживань за невлаштованості власних справ. Бізнесменам такий сон пророкує втрати і збитки, для інших — хвороби й труднощі в житті. Якщо ж єпископ добрий і ласкавий з вами уві сні, то чекайте добрих змін. Закоханим такий сон пророкує швидку зустріч з коханими і умиротворення. Зустріти його у сні — до важливим известиям. Дивіться тлумачення: Священик, Духовний наставник, Важлива персона.

Для викладачів і письменників сон, в якому вони бачили єпископа, віщує великі муки й страждання із-за плутанини в справах. Торговцям сон передвіщає безглузді покупки, ведуть до втрати великих сум. Всім іншим побачити в сні єпископа — це передвістя важкої роботи, захворювання. Заслужити похвалу єпископа, до якого ви ставитеся з величезною повагою і любов’ю, — сон говорить, що у всіх починаннях, особливо в справах і любові, ви можете розраховувати на удачу.

Якщо ви бачите уві сні єпископа, це означає, що нещасна любов пробудить у вас прагнення до творчості. Для письменників такий сон означає створення нового твору після цього розчарування в справах серцевих. Однак якщо сниться, що вас похвалив єпископ, до якого ви належите тепло і по-дружньому, це означає, що вас очікує удача в любові.

Побачити єпископа — до вас хтось прийде.


Залишити відгук