Сонник Ялина — до чого сниться ?

Якщо вам снилася ялина, то сон пророкує, що тривалий час у вашому житті не буде жодних потрясінь і катаклізмів. Вбрана до Новорічного свята сниться ялинка до радості, веселощів. Купівля до Нового року ялинки сниться до того, що ваші дії, спрямовані на поліпшення відносин з близькими, будуть успішними. Сни, у яких ви прикрашаєте ялинку до Нового року, обіцяють, що нудьгувати вам не доведеться, так як можете отримати подарунок, побувати на веселому святі, багатому частуваннями і випивкою застілля.

Якщо в сні ви побачили, як з падаючою розрядженою ялинки скочуються і розбиваються іграшки, то сон означає, що незабаром ви потрапите у вир сімейних проблем, розчаруєтеся в близькій людині, можете розірвати відносини. Якщо молодій жінці сниться, що Новий рік позаду і хтось знімає з ялинки прикраси або з неї вже почали опадати голки, то сплячої намагаються вказати на недоліки її характеру. Як і героїня байкаря Крилова Бабка, вона весела і безтурботна, але зараз настав момент, коли вона повинна задуматися про майбутнє, в якому будуть не тільки сонячні дні.

Смерекові дерева, що мають стійку спрямовану вгору конічну форму і вічнозелену хвою, знайомі нам усім як різдвяні, новорічні дерева. Вони втілюють силу, здатну чинити опір змінам, виживати навіть у найважчі часи. До чого сниться сон: чи Було дерево прикрашене? Якщо так, то очікували ви майбутньої події з нетерпінням або відчували себе неготовим і тривожилися? Викликало воно в вас почуття ностальгії? Якщо так, ваш розум змушує вас замислитися про минуле або про людей, з якими ви через багато що пройшли. Ялина без прикрас в будинку або в розпал Різдвяного свята може вказувати на те, що вам святкувати нема чого.

Ялинові лапи бачити в сні — до успіху в справах і благополуччя. Чим пишніше вони, тим більше вигоди і багатства вас чекає. Добре, якщо вони знаходяться низько над вашою головою, коли ви можете їх дістати без праці, так як це обіцяє вам успіх і забезпечене життя. Також добре бачити ялинові гілки з шишками — це знак того, що з вами станеться щось незвичайне і дивовижне. Збирати шишки — до великого багатства і блага. Якщо на вас впала шишка і вам було боляче, то вам слід бути обережнішими у веденні ваших справ, щоб не нажити неприємностей. Дивіться тлумачення: Дерево.

Якщо вам приснилося, що ви гуляєте в ельнике — такий сон говорить про те, що сексуальні взаємини з вашим постійним партнером, з яким ви вже разом тривалий час, незабаром вам кілька набриднуть. Вас манить новизна і гострота відчуттів, ви зробите вчинок, якого самі від себе не очікуєте зараз. Вас залучать кілька шокуючі сексуальні нововведення. Але після такого вибуху чуттєвості ви знову, хоча вже з великим задоволенням, пориньте в рутину сексуальної буденності.

Приснився ялина — це ознака того, що ви прагнете переконати всіх, включаючи себе, що зовсім не допускаєте занять сексом без серцевої прихильності. Ви романтик, і ця обставина заважає вам бездумно віддаватися сексу просто для задоволення.

Приснився новорічна ялина — це символ лицемірства, фальші і вампирической емоційно-чуттєвої привабливості — у разі якщо на ній не висять подарунки, які можна з’їсти.

Якщо приснилася новорічна ялинка, це віщує несе радість подія; життя буде благополучною. Побачити звичайну ялина — свято неминуче зміниться низкою неприємностей.

Зрубана новорічна красуня, по святковому прикрашена, несе у ваше життя радість і затишок, якщо ж ви побачили зняті прикраси — до неприємностей у родині.

Приснилася лісова ялина — будете клопотатися. Окремі гілки ялини — будуть похорони. Новорічна, вбрана — вас образять і обдурять.

Ель — плідна діяльність; складні взаємини.

Рубати ялина — події, що несуть душевний розлад

ялина Зрубана в лісі — до невдач.


Залишити відгук