Сонник Їхати — до чого сниться ?

Хворий чоловік, який їде в човні — віщує смерть. Нерозумно радієте тому, що їдете на коні — нещастя. Їде віз, запряжений білими кіньми — велике щастя, удача. Їздити на коні туди-сюди — справи, пов’язані з літературою, листом. Їхати в далеку подорож на коні — буде велика радість. Їхати верхи на мулі — буде прибуток, багатство, удача. Їхати на білому коні — захворювання. Їхати на козі по вулиці — віщує багатство, прибуток.

Їхати на човні під вітрилом на вітрі — велике щастя і вигода. Їхати на екскурсію в гори високі навесні і влітку віщує щастя. Їхати по великій дорозі і провалюєшся в яму — віщує втрату багатства. Журавель управляє візком, їде в повозці — віщує справи, пов’язані з військовими походами. Віз не їде — не досягнеш того, чого прагнеш. Сидячи в човні, їдеш по своєму будинку — розорення, втрата добробуту.

По соннику бачити Їхати — Доїхати на чому-небудь завжди швидше, ніж дійти пішки, до того ж це… приємніше. Звідси і вислів: «Краще погано їхати, ніж добре йти!» Якщо уві сні ви їдете на якомусь транспорті, то це означає, що ви намагаєтеся прискорити події у вашому житті. Тут важливо запам’ятати, який саме вид транспорту вами використовувався у сні, і знайти в соннику відповідні символи. Якщо, наприклад, ви їдете верхи або на велосипеді, то цей сон вказує на приємні можливості, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Якщо ви їдете на автомобілі, то не виключено, що в житті ви намагаєтеся стати людиною респектабельним і шанованим, але домагаєтеся цього самостійно. Поїздка на поїзді може вказувати на ваші думки щодо того, що необхідно в житті провести якісь зміни. Дивіться тлумачення: Віз, Машина, Таксі, Поїзд.

Їхати – Образ їзди на автобусі, машині, кораблі або на чому-небудь іншому, завжди відображає бажання людини досягти якусь специфічну мету або бажання уникнути неприємної ситуації. Якщо їзда здійснюється на спині тварини, особливо на коня чи бика, це означає сексуальну потребу або страх статевого акту. Якщо людина бачить себе з іншим, скачущим на спині тварини, то це — інша людина, представляється партнером в сексуальному зв’язку. Для більш точної інтерпретації цього образу дуже істотним є визначення того, хто їде, на чому і куди. См. Автобус, Корабель, Човен, Літак.

Їхати на велосипеді – Ви дуже повільно рухатися до поставленої мети, можлива втрата великої суми грошей. Верхи на коні чи возі – великі успіхи. Для молодої жінки – знайомство з забезпеченим молодим людиною, що може призвести до браку. Їхати швидко на машині – Ви справжній російський людина, яка з будь-якого самого поганого справи зможе отримати вигоду. Також див. Закордон, Трамвай, Карета, Колісниця.

Їхати верхи – перемога, звершення, успіх, досягнення мети. Їхати на міському автотранспорті — ті чи інші дрібні, незначні, поточні періоди життя. З порушенням правил дорожнього руху — йти проти волі своєї долі і совісті, вступати в протиріччя з власними здібностями, почуттями, намірами.

Сон, у якому ви куди-то довго їхали, незалежно від транспортного засобу — дуже добрий, світлий знак, що говорить про те, що ви проведете чимало приємних, веселих годин в колі близьких вам людей, у теплій дружній атмосфері.

Верхом — успіх у головному справі, знайомство (для жінки), на велосипеді — відкладені справи. Також див. Автомобіль, Кінь, Кататися, Їхати.


Залишити відгук