Сонник Єгер — до чого сниться ?

Якщо приснився єгер, близька людина доставить вам масу приємних вражень: ви давно не бачилися, але скоро зустрінетесь і з задоволенням поспілкуєтесь, тим більше що він займається якоюсь цікавою справою. Приснилося, що ви самі єгер, — наяву ваша діяльність спрямована на міцні відносини і фінансову стабільність. Для жінки сон є передбаченням, що її оточить турботою і увагою благородний чоловік.

Якщо приснилася раптова зустріч з єгерем у лісі, такий сон означає, що якесь вище особа буде вас весь час контролювати. Його опіку і обмеження вашої свободи ви станете відчувати постійно. Навчалися у сні мисливського мистецтва у єгеря — найближчим часом ваше прагнення до самовдосконалення не залишиться непоміченим, і тому можете розраховувати на зміни на краще. Також див. Полювання.

Якщо Вам приснився єгер, швидше за все, це говорить про те, що у відносинах в даний момент Вас найбільше приваблює роль спостерігача. Або ж у Вас з’явиться бажання взяти участь в груповому сексі. Ймовірно, така можливість незабаром виникне, хоча Вам необхідно буде прикласти для цього деякі зусилля. Але результат Вас не розчарує у тому випадку, якщо Ви відчуєте себе абсолютно розкуто.

Якщо у сні Ви випадково зустрічаєтеся з єгерем, то в реальному житті Ви отримаєте звістку від родичів. Якщо Вам приснилося, що Ви спостерігаєте за тим, як єгер готується до майбутнього полювання, то наяву Ви зможете багато зробити, оскільки у Вас є всі необхідні для цього якості.


Залишити відгук