Сонник Їжа — до чого сниться ?

Якщо говорити про їжу, процесі її прийняття, у снах це є дуже красномовним сюжетом, а може служити відображенням простий необхідності або законів виживання. Вам дісталася їжа звичайним способом або за якихось не зовсім звичних обставинах? Згадайте, чи було це знайоме блюдо або те, що ви раніше не пробували.

Бачити, як їдять люди поруч з вами, — такий сон повідомляє про незадоволення ваших потреб, належать до матеріальної або емоційній сфері. Це можна віднести до випадків, коли ви вважаєте апетити оточуючих надмірними. Тоді визначте, хто їсть і чому на цьому святі життя ви не присутні.

Має значення, як у вашому сні їли люди. Гротескне обжерливість — це свідчення присутності у вашому житті сверхдостатка або відображення характеру взаємин з сидять за столом. Їжа поглинається присутніми у відповідності з правилами пристойності і чимось нагадує священний ритуал — такий сон говорить про те, що в якійсь життєвій сфері ви керуєтеся своїми осяяннями і Провидінням.

Разом з людьми береш участь у бенкеті — віщує багатство й знатність. Гості збираються на частування або бенкет — віщує розорення сім’ї. Питво і їжа — віщує ридання і сльози. Їж баранину у відкритому залі, у критій частині двору — щастя. Їж собаче м’ясо — віщує тяжбу, офіційний розгляд. Їси свинину — віщує хворобу, недугу. Їж сире м’ясо — до нещастя. Їж готове м’ясо — до щастя. Їж гусятина — віщує хворобу дружини. Їж курятину або качатина — до щастя. Їж пампушки, манти — буде суперечка.

Бачиш пампушки або манти ще не з’їденими — віщує гнів. Їси гнилі овочі — віщує захворювання. Їж млинці або рис — віщує нездійснення бажань. Їж фрукти — віщує нещастя. Їж баклажани — дружина народить сина. Їж цибулю — буде сварка чи бійка. Їж часник — віщує стихійне лихо, катастрофу. Їж овочі, бачити овочі, які жовтіють — віщують нещастя. Їж масло, оцет, соєвий соус, рідкі приправи — до щастя.

Сон, у якому ви їсте смачні страви в приємному товаристві, означає успіх і гармонійні стосунки з коханим (коханою). Сон про трапези на самоті, навпаки, несприятливий – він віщує розлуку і охолодження в любові. Сон, у якому ви сідаєте на дієту, але мрієте про смачну їжу, означає, що ви будете намагатися подолати несподівано виникло почуття до людини, з яким знайомі вже довгий час. Якщо вам сниться, що ви з жадібністю накидаєтеся на їжу, добряче зголоднівши, означає, що після довгого самотності до вас прийде любов, яку ви чекали.

У цілому ство, вбирание в себе різного досвіду, життєвих сил (спілкування з іншими, нові ситуації, задоволення або незадоволення, засвоєння інформації…). На столі стан справ сплячого в залежності від кількості і якості їжі. Готувати — неприємності, скандали, в особливості, якщо щось смажити. Є перешкоди, затримки, розчарування. Є з жадібністю — прикрі зволікання, велика незадоволеність. Давати їжу — віддавати себе, свою любов, час. Давати їжу померлим — можливо, до власної смерті.

Якщо приснилася їжа, такий сон говорить про те, що ви самі шкодите своєму бізнесу, ведучи документацію, включаючи оформлення найважливіших операцій, занадто недбало. Снилося, що ви їли в самоті, — це до несуттєвих втрат, а якщо ви їли в приємній компанії, вас чекає вигода, успіх у справах. Приснилося, як дочка або офіціант забрали вашу їжу (особливо якщо це страва з м’яса), яку ви не встигли доїсти, — значить, не шановні вами люди скривдять вас.

велика Кількість їжі під сні повідомляє, що ваш сексуальний апетит розпалюється з надзвичайною швидкістю. Один тільки погляд на красиву жінку — і з фізіологічними процесами вам впоратися вже не вдається. На жаль, швидка еякуляція — проблема великої кількості чоловіків, але вона поправна. Якщо наснилося мало їжі, ви зустрінетеся з фригідною партнеркою або з партнером (в залежності від вашого статі), мають слабку потенцію.

Приснилася трапеза на самоті — поганий провісник: сімейних чекають скандали, закоханих — розрив відносин, які торгують — втрати, селян — поганий урожай, мореплавців — корабельної аварії. Є в приємній компанії — у вашому житті буде вірна дружба; у вашій справі або торгівлі успіхи будуть досить помітними. Сон передвіщає велике щастя і любов у шлюбі.

Є (їсти) смачну їжу — не будете мати недоліками; страви були несмачними — до незадоволення, хвороби; бачити приймають їжу — до отримання запрошення; є на свіжому повітрі — знак нестійкості в одній із життєвих сфер; бути запрошеним на торжество — до удачі; страви були пригорілі — до поганих новин.

Трактування сну залежить від того з яких продуктів і як Ви готували їжу. Якщо варили щось у каструлі і вода сильно кипіла, Вас очікує бурхливе життя в особистій і діловій сфері. Якщо щось смажили. чекають непередбачені фінансові витрати. Замішувати тісто очікуйте приємного сюрпризу від близьких вам людей.

Бачили уві сні їжу — значить, були недбалі з документами і завдали цим шкоди бізнесу. Самотня трапеза — сниться до незначних втрат. Сиділи за столом у приємному товаристві — вас чекає успіх у справах. Не доїли м’ясне блюдо — значить люди, яких ви не поважаєте, завдадуть вам образу.

Такий сон завжди є вказівкою на функціональну позитивність і внесок особистості, що сприяє її зростанню. Адже їжа — це головний елемент життєвого метаболізму (обміну речовин) людини, який забезпечує насичення і, отже, розвиток.

Є невідому їжу або трапезувати з небіжчиком — до смерті. Є в компанії гостей або знайомих — до хвороби. Бачити, як їдять інші, — чекає удача. Приснилася їжа на столі або прилавку — буде радість.

Готувати сире м’ясо уві сні до хвороб. Приготування картоплі до розмов і пліток. Свіжі овочі сняться до здоров’я і довголіття. Солодощі та десерти до радості і приємних новин.

Є в сні — до дрібних неприємностей; дивитися, як інші їдять, — до піднесення; бачити їжу — хороший знак; є хліб — до багатства; гнила їжа — знак потреби, втрати.

Є в повній самоті — до хвороби або бідності. Їжа у великій, галасливій компанії означає, що вашою долею стануть легковажні витрати і вчинки.


Залишити відгук