Сонник Диня — до чого сниться ?

Якщо у сні ви ласували динею, це означає вашу велику любов до розваг. В гонитві за ними ви благополучно забуваєте про свої обов’язки. Ви хочете пурхати по життю подібно метелику — легко й безтурботно, не беручи до уваги ні свій вік, ні соціальний стан. Звідси виникають конфліктні ситуації, і в цьому тільки ваша вина.

Купівля дині повідомляє про вашої крайньої необачність, яка створює вашим недоброзичливцям відмінні приводи для неприємних висловлювань на вашу адресу. Можливо, ви переконані в непогрішності наявної у вас позиції і тому просто не звертаєте уваги на все інше. Рано чи пізно такий підхід зіграє з вами злий жарт.

Якщо у сні ви займалися вирощуванням динь, це говорить про те, що джерело всіх ваших проблем і нещасть — це ви самі. Ви хапаєтеся за важкі або свідомо безнадійні справи, сподіваючись на везіння. Абсолютно незрозуміло, навіщо ви звалюєте на себе таку непідйомну ношу, а потім страждаєте, опинившись у власноруч поставленої пастці.

Зривати уві сні диню — такий сон говорить про ваше прагнення звинувачувати себе у всіляких гріхах, навіть коли ніякої вашої провини в відбуваються неприємності немає. А адже, картаючи себе і займаючись самобичуванням, ви даєте оточуючим зайву можливість звалити на вас відповідальність за те, що відбувається. Поки ви не піднімете рівень самооцінки, будете почувати себе винним у всіх своїх і чужих недоліки і промахи, але навряд чи потрібна вам така завищена відповідальність. Якщо уві сні ви різали диню на скибки, це говорить про вашу схильність всі полегшувати і спрощувати. При цьому ви випускаєте з виду, що спрощення не завжди оптимальним чином вирішує проблеми.

Пригощатися динею — сон говорить, що в інтимному житті ви великий любитель доставляються вам задоволень. При цьому ви наївно думаєте, що самі цього робити, у свою чергу, не зобов’язані. Тому коли вам тактовно натякають, чого від вас хочуть, для вас ці натяки стають справжнім одкровенням. Можна стверджувати, що заняття сексом перейшли в розряд обов’язку, повинності, яку ви змушені відпрацьовувати. Вчіться знаходити у любовних утіхах задоволення, і тоді проблеми зникнуть самі собою.

Якщо у сні ви розрізали диню на шматочки, то наяву ви великий майстер стримування настання оргазму у себе і своєї партнерки. Щоб продовжити задоволення, ви дуже багато часу відводите для попередніх ласок, стимулюючих оргазм, і нерідко до власне статевого акту справа навіть не доходить. Крім цього, ви здатні швидко відновлюватися.

Якщо вам присниться, що ви бачите дині, то остерігайтеся ризикованих вчинків і легковажного поводження з грошима. Купувати її в сні — знак розчарувань. Такий сон попереджає вас, що ви можете пошкодувати про своєму легковажному поведінці. Ростуть у полі чи на городі) дині — знак добробуту. Проте сон, у якому ви зірвете диню, — передвісник втрат і розчарувань, в яких вам буде кого звинувачувати, крім себе. Багато динь бачити — сон хороший і обіцяє благополучне життя і вірних друзів. Незріла або зелена диня, приснився вам, — до невдач і втрат. Їсти диню в сні — знак для одужання хворих, зміцнення дружніх відносин, але в цілому такий сон указує на марність ваших зусиль домогтися чого-небудь. Дивіться тлумачення: Гнилий, Плоди.

Побачити дині — для юнаків і дівчат такий сон передвіщає вдалий шлюбний союз з вельми заможними людьми і переїзд в іншу країну, де вони будуть щасливі та забезпечені. У них не буде багато дітей, але все, що з’являться у свій час на світло, подарують батькам благополуччя і щастя. Хворим сон про дині обіцяє швидке одужання, важливу роль в якому зіграє хороший лікар. Після такого сну самі собою згладяться дрібні розбіжності в будинку.

Сновидіння, в яких з’являються дині, попереджають людини про майбутні йому випробування, труднощі, неприємності. Якщо вам сниться диня, намагайтеся мінімізувати будь-яку активність, відкладіть справи і зверніть увагу на власне здоров’я. Якщо зі сну вам плоди ви бачили на баштані і їх там було дуже багато, то в такому випадку диня сниться до того, що побоюватися неприємностей вам не потрібно: ваші карти — козирні, і ви виграєте всі.

Дині, побачені вами в сні, передвіщають захворювання і ризиковані проекти в бізнесі, які не будуть мати успіху. Є їх — будете турбуватися за своїх необдуманих дій. Побачити їх зростаючими в городі — всі неприємності зміняться в майбутньому доброю вдачею.

Бачити — мати хороший друзів; їсти — хвороба; зривати — велика бідність; багато на городі — помірне благополуччя; купувати — віддати недостойному своє розташування.

Якщо вам присняться дині, що ростуть на городі, це означає, що неприємності у сердечних справах і самотність зміняться любов’ю і щастям.

Диня — це уособлення людської дурості, бездарності, з якими вам скоро доведеться зіткнутися в житті.

Ваш організм подає сигнал тривоги, оскільки в їжі ви дуже нерозбірливі.

Сон має приблизно той же значення, що й сон про яблуці.

Успіх у майбутніх справах чекає того, хто побачить у сні диню.

Багатство; щаслива любов.


Залишити відгук