День Народження 25 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Моральні стандарти Козерогів, які народилися 25 грудня, дуже високі, і вони не йдуть на компроміс зі своїми принципами. Однак ви завжди можете знайти спосіб обійти двозначну ситуацію так, щоб це влаштувало всіх, хто має до неї відношення. Незважаючи на певну замкнутість, ви любите спілкуватися з цікавими співрозмовниками, проте відразу ж замовкаєте, якщо хтось ставить запитання про ваше особисте життя. Ви ведете себе спокійно і тихо, вміючи передати схвалення або несхвалення, не сказавши ні слова.

Народженим 25 грудня слід уникати пристрастей у вигляді кави, алкоголю і галюциногенів. Народжені в цей день, як правило, тяжіють до стимулюючої їжі — гострої, солоної та солодкої. Коли така їжа пробуджує у них апетит або дає відчуття насичення, вони починають відчувати себе цілком благополучними і перебувають у хорошому настрої. Але все-таки (з урахуванням довгострокової перспективи), мабуть, слід зосередитися на свіжих овочах і фруктах, зернових, низькокалорійних продуктах, помірному споживанні м’яса або (що ще краще) риби. Народжені в цей день створені для активних фізичних навантажень, командних і змагальних видів спорту, але їм варто зробити ці навантаження регулярними.

Народжених 25 грудня в першу чергу цікавить все незвичайне в житті. Їх увагу привертає те, що дійсно здатне звільнити людину від мирських турбот. Для них цілком природно прагнення до переживання піднесених або екзальтованих стані свідомості, що досягаються різними способами: з допомогою мистецтва, зокрема музики чи танцю, з допомогою релігійної практики або, можливо, просто з допомогою уяви. Однак у деяких випадках подібне самозабуття є не що інше, як спроба сховатися від своїх особистих проблем і турбот. При цьому використовуються більш примітивні штучні засоби — такі, як, наприклад, стимулятори, наркотики або чуттєві розваги. Більшість з тих, хто народився 25 грудня, схильні сприймати досвід ірреального стану свідомості радше як особисте досягнення. Їх важко переконати у тому, що фантастичні польоти над землею — всього лише плід уяви. І все ж марення наяву допомагають їм найбільш повністю розкрити артистично витончені риси особистості.

Знак Зодіаку 25 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків Землі, які володіють наступними якостями: обачність, завзятість, реалізм, ретельність, серйозність, обережність, конкретність.

Планета Управитель: Сатурн. Зумовлює бажання підпорядкувати всі правилами і розпорядком. Ця планета — головний покровитель для професій в сфері аграрного сектору, а також для суддів. Планета у вигнанні – Місяць. Її Козероги можуть подякувати за брак емоцій, а також суворість.

25 грудня народжуються типові Козероги. Вони принципові, високоморальні, не відрізняються комунікативними талантами. Козероги вважають за краще слухати, а не говорити. Якщо доводиться спілкуватися, відповідають на питання переважно коротко і чітко. Козероги не схильні будувати складні лінгвістичні конструкції. Їх мова проста і зрозуміла, що складно назвати недоліком. Козероги, які народилися 25 грудня, з неприємної компанії йдуть швидко і по-англійськи. Представники знака не бачать сенсу в марнуванні часу на непотрібне спілкування. Цьому не завадило б у них повчитися багатьом людям.

Народжені в цей день люблять ними похвалитися і часто виставляють свої таланти і здібності напоказ. Цікавий також той факт, що практично усіх, навіть найменш типових представників, з числа народжених 25 грудня абсолютно не турбують питання, пов’язані з кар’єрою, захопленнями або звичками. За великим рахунком їх приваблює виключно проблема розчинення, трансцендирования кордонів особистості і соціальних обмежень, але ніяк не накопичення влади чи багатства. Незалежно від того, ким вони є в житті і яка їхня кінцева мета, народжені 25 грудня в більшості своїй люблять ризиковані підприємства і вміють йти на ризик. Займаючись бізнесом, вони не будуть сидіти на мішках з грошима сло-жа руки; будучи людьми мистецтва або ремісниками, вони ніколи не задовольняться якістю своєї роботи; у сім’ї ж вони завжди будуть прагнути до певного ідеалу спільного життя, що простягається далеко за рамки простого зручності або побутових турбот.

Однак таке прагнення до самопреодолению у народжених 25 грудня може проявити себе і з вкрай негативною боку: не виключено, наприклад, що вони підданий небезпеки близьких або інших, яким-небудь чином залежних від них людей. Не можна також виключити можливості підсвідомого потворствования таких індивідуумів власним саморуйнівною тенденціям. В силу надзвичайної захоплення досягненнями в області трансцендентного народжені 25 грудня ризикують втратити зв’язок з навколишнім світом. Тому для них дуже важливо навчитися цінувати час (особливо зараз), відпочивати і іноді навіть зовсім відволікатися з метою «погрітися у променях своїх досягнень».

У цьому відношенні дуже вдало, якщо у них є друзі або близькі, здатні допомогти їм утриматися на плаву і ставитися до життя з трохи меншою серйозністю. Усвідомлення і прийняття життя (і все в ній) такою, яка вона є, в свою чергу, обов’язково передбачає прийняття концепції недосконалості (свого, інших і життя в цілому). Скинувши вантаж непотрібних проблем, народжені 25 грудня отримають можливість прийти до певного компромісу з оточуючим їх земним світом. До речі, в світлі цього компромісу у всього досягнутого ними в пікових з-станах свідомості відкривається ще більш глибокий зміст, а їх духовний прогрес стає ще більш стійким.

Чоловік Козеріг — народився 25 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 25 грудня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — володіє почуттям гумору, відповідальний, вірний, шанує традиції. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 25 Грудня

Жінки, чия дата народження припадає на 25 грудня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — відповідальна, серйозна, лояльна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 25 Грудня

Про що може розповісти ця дата — 25 грудня? Тих, хто народився 25 грудня знак зодіаку Козеріг, захоплює все непізнане і незрозуміле, що відбувається в світі. Вони цікавляться езотерикою і духовними практиками і отримують чисте естетичне задоволення, слухаючи музику або розглядаючи твори мистецтва. Вони можуть захоплюватися танцями або живописом, або годинами просиджувати, заглиблені в самоспоглядання, щоб досягти духовної досконалості. Іноді таке проведення часу є лише спробою піти від непривабливої дійсності, неприйняття якої може викликати бажання використовувати більш сильні засоби для цього, наприклад, алкоголь, наркотики або плотські задоволення.

Зазвичай люди, народжені 25 грудня знак зодіаку Козеріг, впевнені в повному успіху своїх спроб досягти освіченого стану душі, і вірять в те, що їм вдалося це випробувати. Будь-які припущення оточуючих про зворотне будуть сприйняті ними в багнети. Хоча подібні заняття мають деякий позитивний ефект — вони допомагають розкритися їх творчій уяві і підвищують їх рівень духовного сприйняття. Своїми талантами та досягненнями вони пишаються і люблять розповідати про них наліво і направо. Однак матеріальна сторона життя абсолютно їм чужа, і турботи про хліб насущний хвилюють їх рівно настільки, щоб не померти з голоду. З цієї точки зору вони абсолютно непрактичні і непристосовані до реальності, оскільки їх метою в житті є аж ніяк не матеріальні блага, а щось незвичайне і незрозуміле.

В них живе прагнення до ризику, і вони не усвідомлюють його розумних меж, за межами яких він вже обертається провалом. Таке відсутність страху доводить їх починання до успішного завершення, збільшуючи їх стан. Якщо вони реалізують себе у творчості, то результати їх праці ніколи не здадуться їм достатньо досконалими, оскільки прагнення до ідеалу буде змушувати намагатися її досягти. У сімейному житті люди, народжені 25 грудня знак зодіаку Козеріг, будуть шукати такого ж еталона любові і взаєморозуміння, яке в їх поданні має в ній присутні. Тут існує небезпека матеріальних негараздів, яким вони можуть піддати своїх близьких внаслідок повної відсутності меркантильних прагнень.

Люди, народжені 25 грудня знак зодіаку Козеріг, повинні цінувати кожну годину цьому житті, оскільки вони абсолютно не усвідомлюють плину часу і не віддають належне земних радощів, що існують у цьому світі. Наявність друзів і родичів може виручити їх у важку хвилину, чия допомога звільнить їх від низинних проблем і дозволить повернутися в свій піднесений світ, куди немає входу звичайним приземленим особистостям. Там вони можуть продовжувати осягати істину життя і сенс свого існування.

На що потрібно звернути увагу таким людям? Вчіться бути реалістами, не втрачаючи при цьому духовних цінностей. Йдучи в свій досконалий світ, не забувайте про близьких, що залишилися в земній реальності. Намагайтеся пристосуватися до вимог сучасної дійсності, не відмовляючись від свого духовного світу.

Любов і Сумісність

Ваше найглибше бажання любити і бути коханим, однак ви проявляєте надзвичайну обережність у тому, що стосується емоцій. Ви вважатимете за краще відступити і стриматися, щоб не виглядати вразливою чи обділеним. Вирішивши довіритися іншій людині і зумівши позбавитися від обмежуючого впливу внутрішнього сторожа, ви стаєте турботливим, чуттєвим і надійним партнером.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

Для народжених 25 грудня на першому місці в житті стоять їхні власні принципи. Такі люди живуть за дуже високим моральним стандартам. На компроміс зі своїми принципами вони не йдуть ні за яких обставин. При цьому народилися 25 грудня вміють обходити делікатні ситуації. Вони не схильні йти на прямий конфлікт. І якщо компроміс не вихід, то краще взагалі не вплутуватися в суперечку. Народилися 25 грудня відрізняються замкнутістю. При цьому вони не проти поспілкуватися з цікавими людьми. Але в суспільство народилися 25 грудня виходять нечасто. Вони не тусовщики, на вечірках та інших заходах представники знаку відчувають себе не в своїй тарілці.

Козеріг, що здається таким приземленим, насправді – мрійник. І поки інші працюють над проектом, він витає в хмарах. А все чому? Представник знака щиро хоче полегшити життя людству. Він мріє про створення чогось унікального, зручного практичного. А робота тим часом варто. Часто за Козерогами колегам доводиться виправляти хвости. Який вже в таких умовах кар’єрний ріст, не вилетіти б з роботи.

Здоров’я і Хвороби

Пристрасті – таємні вороги Козерогів. Вони розвиваються поволі, поступово підпорядковують собі волю представників знаку. Найпідступнішим речовинами є кофеїн, етиловий спирт і транквілізатори. На них Козероги підсаджуються буквально з однієї дози. А зіскочити вдається далеко не кожному. Козероги схильні всіляко приховувати свої пристрасті. Вони бояться визнати наявність залежності. Відповідно, проблема посилюється. Це ускладнює подальше лікування. Для Козерогів ідеальним варіантом буде змагальний спорт. Але важливо, щоб навантаження були регулярними.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі натури. Це енергійні люди, честолюбні, працьовиті, вони наполегливо рухаються до намічених цілей і цілком можуть досягти великих висот, її не будуть розпорошувати свої сили і відволікатися від намічених планів. Є також небезпека потрапити під вплив інших людей, які будуть їх використовувати в корисливих цілях і жити за їхній рахунок. Незважаючи на свою енергію, ці люди часом бувають нерішучими, у зв’язку з чим роблять необдумані вчинки або упускають щасливі можливості, завдяки яким могли б багато чого досягти в житті. У фінансовій сфері будуть злети і падіння.

Поради Козерогам, Народженим 25 Грудня

Ви володієте розвиненою уявою, це прекрасно. Але жити мріями не так цікаво, як домагатися бажаного в реальному світі. Будьте реалістами, але не втрачайте захопленості і здатності дивуватися. Укладіть зі світом угоду і будьте відкритими для компромісів — так буде легше і вам, і оточуючим. Тримайте ніс за вітром.


Залишити відгук