Сонник Дим — до чого сниться ?

Побачений густий дим — це передвістя того, що почне вивергатися якийсь великий вулкан, і це може спричинити за собою проблеми для розташованих біля його підніжжя населених пунктів. Приснився чорний дим — настане час, коли більшість людей буде перебувати в повній залежності від нікотину, тютюнових виробів. Вона буде настільки велика, що з’явиться потреба в примусовому лікуванні.

У сні дим заслало вам очі, забив органи дихання, не даючи дихати, — поганий знак. Є ймовірність великої пожежі, з-за диму якого людям буде нічим дихати. Кілька тижнів по вулицях потрібно буде ходити винятково в захисній масці. Бачити дим з гаром — сон означає екологічну катастрофу. Прийдуть часи, коли на землю опуститься сіру хмару, що несе людям важкі недуги. Сновидець після такого сну може серйозно захворіти.

Побачити дим з полум’ям — порівняно скоро планету може мучити жахлива засуха, яка до того ж стане причиною великої кількості пожеж. Сновидінню такий сон пророкує вечірку зі старими друзями, на якій він чудово проведе час. Побачити дим швидко їдучого поїзда — відбудеться масштабна залізнична аварія, в результаті якої буде багато постраждалих. Сновидінню такий сон обіцяє несприятливий подорож. Є ризик нещастя в дорозі — аварії літака чи сходження з рейок потягу.

Дим бачити в сні означає скандали, невизначеність, невдоволення власним положенням. Якщо’ вам присниться, що дим їсть вам очі у сні, то чекайте ганьби і принижень, які дуже порадують вас. Але якщо уві сні дим одурманил вашу свідомість, то вам слід побоюватися поганого впливу або обману. Дивіться тлумачення: Запах, Повітря.

Якщо вам присниться, що ви стоїте вдома біля вікна і бачите дим на вулиці, то вас чекає розчарування і невиконання бажання. Чорний дим уві сні — передвісник скандалу і неприємностей. Дим, що піднімається з труби, означає довге щасливе сімейне життя. Чим вище труба і чим вище піднімається дим, тим більше благополуччя обіцяє вам такий сон. Дивіться тлумачення: Труба.

Якщо ж дим не піднімається вгору, а розходиться або стелиться низько, то вам слід задовольнятися тим, що маєте. Багато диму в сні бачити — до розчарувань, неприємностей і меланхолії. Сон, у якому ви побачили сигаретний дим, пророкує, що вас чекає спокійне життя вдома і повне порозуміння з партнерами по бізнесу. Дивіться тлумачення: Тютюн.

Дим у сні – символ тривоги, сумнівів і страхів. Можливо, Ви стоїте перед вибором і не знаєте, що вибрати. Ваш партнер вже не цікавить Вас так, як раніше, але Вас лякає можливість зруйнувати, змінити усталені, зручні для Вас відносини. Вам необхідно розібратися в причині такої тривоги разом з Вашим другом (подругою).

Дим сниться до небезпеки, яка не тільки не зачепить сновидця, але і принесе йому дивіденди. Якщо уві сні людина бачить, як горить його будинок і дим заповнив простір настільки, що нема чим дихати, то в насправді його чекає удача. Якщо сниться дим, що стелеться по долині, то майбутня подорож буде наповнений сюрпризами.

До весілля, диво, чудові вести, похвала // скотина здохне, плітки, сварка, дорога, дощ, небезпека, легка хвороба, хибна слава, смерть, невдача; в будинку – сварка; на вулиці – розчарування; димно – буде диво; дим вверх – удача; вниз – невдача; чорний – плітки, перешкоди, смуток, хвороби.

Приснився дим — такий сон говорить про те, що страхи і сумніви остаточно заплутають вас у своїй павутині. Якщо наснилося, що ви запаморочені димом, значить, вас обплутають лестощами небезпечні люди; можливий повний контроль над вами з їх боку.

Побачити дим, що йде з труби вдома, — до домашнього комфорту, поліпшення стосунків у сім’ї. Із заводської труби — всі біди розвіються як дим. Вогнища, вогню — ви не в змозі побачити очевидне, а вже пора прозріти.

Дим побачити в сні – попередження про скандал, а якщо в кімнаті, то про скандал в найближчому майбутньому. Побачити дим на вулиці до розчарування і чим густіше дим, тим більше розчарування.

Сон про Дим — це страх, борошно, покарання, тривога й біда. Хто уві сні побачить, що з його будинку виходить дим, у того в будинку запанують спокій і злагоду після скандалів і сум’яття.

Якщо вам приснилося, що ви оповиті димом, це означає, що ви закохаєтесь в свого ворога, який навмисно буде використовувати вас у своїх цілях.

Дим — знак оманливою слави. Почорніти від диму — в найближчій перспективі спустіть все своє майно.

Вогонь і чорний дим — віщує хворобу. Піднімається дим і горить полум’я — підуть всі печалі, тривоги.

Розчарування; погані вісті; сварка. Білий приємні ілюзії або очікування.

До небезпеки або легкої хвороби.


Залишити відгук