Сонник Дихання — до чого сниться ?

Якщо в сні ви чуєте чиє-за подих — такий сон говорить про те, що в найближчому майбутньому вас будуть вислуховувати і розуміти. Ваш улюблений чоловік проявить до вашої персони підвищену увагу, але не варто спокушатися або користуватися цією ситуацією — ймовірно, він переслідує яку-за приховану від вашого розуміння мета. Можливо, вас очікує обман з боку вашого партнера.

Уві сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом — означає, що Ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для Вас. Якщо ж дихання нездорове, смердюче, то це передвіщає хворобу й підступи Ваших противників. Задихатися — значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Якщо вам приснився людина з чистим і свіжим диханням, це означає, що стосунки з коханим не будуть затьмарені сварками і конфліктами. Смердюче дихання віщує хворобу близької людини.

Свіже дихання сниться до успіху, смердюче — віщує хворобу і підступи ворогів. Задихатися у сні — зазнати поразки там, де успіх не викликав сумнівів.

Якщо у сні Вам здається, що Вам важко дихати, що Ви задихаєтеся — це вірна ознака того, що Вам пора зайнятися своїм здоров’ям.


Залишити відгук