Сонник Диявол — до чого сниться ?

Одним з цікавих образів, що з’являються в наших сновидіннях, є диявол. Незалежно від вашого сприйняття — для вас це психологічний образ або ж зловісне відображення дійсності — факт проникнення цього одіозного персонажа в сновидіння сам по собі є значущим подією. Підтекст, привнесений їм бачення, тлумачиться крізь призму впливу, що чиниться їм на інших учасників сну. З появою диявола у людини з’являються почуття спокуси і страх насильства, і це веде його до порушення соціально-культурних і морально-етичних табу. Диявол може символізувати відплата або співучасть у якійсь справі, і в цьому випадку ми можемо спостерігати допомогу надприродних сил, що надається нам в моральних чи особистих шуканнях і прагненнях.

Диявол у сні посприяв вам в завершенні якоїсь справи — такий сон повідомляє про сприйняття події вашим «суперего». Якщо ж диявол, навпаки, заважав вам в чомусь, це символізує зло, що представляє собою перешкоду для вас у справжнє життя. Диявол погрожував вашим дорогим людям — сон відображає вашу діяльність по захисту і охороні близьких від навколишніх небезпек і бід. Якщо підтримка диявола допомогла вам у досягненні чого-то, на вашу поняття, забороненого, постарайтеся визначити для себе, були спокусливі або ж огидні спонукали вас до цього мотиви.

Побачити його у сні — до спокуси, приниження і великих неприємностей і переживань. Іноді сон попереджає про обман і навіть можливому руйнуванні, невдачі в далекій дорозі, втрати врожаю для фермера, збитки для бізнесу. Сон про диявола також попереджає вас бути особливо обережними з незнайомими людьми. Не скоритися йому — до прибутку й удачі. Говорити з ним уві сні — попередження про небезпеку. Однак якщо в сні ви не злякаєтеся його, то наяву ви выпутаетесь з дуже скрутного становища самим несподіваним чином. Сон також попереджає вас про необхідність проявити обережність та пильність щодо вашого оточення, яке будує підступи проти вас.

Вдарити диявола уві сні, вирватися від нього — до перемоги над могутніми ворогами. Сліпий диявол — передвісник того, що скоро вам посміхнеться несподівана удача. Можливо, ви виграєте на скачках, в карти або зробите якусь вигідну темну угоду. Диявол з блискучими лютими очима — знак великої небезпеки і попередження для вас про необхідність вжити всі заходи безпеки, щоб уберегтися від нещастя, біди або помсти ворогів. Самому бути дияволом у сні — знак піднесення, влади, могутності. Сон, у якому ви побачили, що диявол з’явився перед вами в іншому вигляді — елегантний і люб’язний, в реальності небезпечний підступами ворогів.

Сон, в якому фігурує Диявол, або Сатана, обіцяє селянам різноманітні втрати — загибель врожаю, падіж свійської худоби та інші невдачі. Спортсменів, особливо залишають межі держави, цей сон спонукає до обережного поводження. Диявол з’явився у сні як чудово одягнений джентльмен, запрошує вас до себе додому, — остерігайтеся пасток, розставлених на вас брехливими людьми. Молоді дівчата після такого сновидіння повинні бути особливо обачними у своїх вчинках; їм варто активніше звертатися до друзів за підтримкою.

Диявол чимось вразив вашу уяву — значить, ви ризикуєте опинитися в якійсь пастці. Спілкування з дияволом у сні передвіщає вчинення вами легковажних, необдуманих вчинків. Якщо говорити в цілому, то сон, в якому вам довелося поспілкуватися з дияволом, попереджає, що, спілкуючись з незнайомими людьми, не варто бути надто довірливими.

Якщо у вашому сні з’явився диявол з усіма його атрибутами — рогами, хвостом, копитами, з вилами, це поганий знак: ви будете перебувати в розпачі і випробовувати муки. Боролися з дияволом — сон до небезпеки. Сміливо і легко, невимушено з ним розмовляли — скоро станете багатою людиною. Приснилося, що диявол послав вас до себе, — такий сон обіцяє вам найвищу благоденство.

У вас у сні вселився диявол — значить, вам судилося довге і щасливе життя і, можливо, щедрі милості від влади. Ви в сні в жаху тікали від переслідує вас диявола — чекайте гонінь з боку сильних світу цього або ж судових переслідувань. Уві сні з’явилося багато чортів з батогами — для молодих людей сон означає майбутню любов, а ось хворіють він віщує недобре.

Диявол сниться до того, що біля вас будуть увиваться підлабузники і лицеміри, а людина з вашого оточення стане грати на два поля. Якщо вам має бути ділова поїздка за кордон, то бажано відкласти її до кращих часів, так як в цей раз удача відвернулася від вас. Ваша розмова з дияволом сниться до спроб вас обдурити. Відкрийте нарешті очі і постарайтеся знайти підлабузників і брехунів.

Якщо вам приснився диявол, в поєдинку перемагає ангела, то вас намагаються попередити про те, що з начальством вам краще тримати язик за зубами, а вухо гостро. Вступивши з ними в дискусію, ви програєте і не продемонструєте своїх якостей. Сон, у якому ви самі виступаєте дияволом, передвіщає, що ваші сумнівні плани будуть розкриті, а спекуляція не вдасться.

Якщо вам приснився Диявол, значить, доведеться пройти через приниження, ганьба. Крім того, ви затеете якусь небезпечну гру, аферу, авантюру, яка може для вас мати дуже погані наслідки, аж до тюремного терміну або смерті. Цілком можливо, на це спровокує хитрий і підступний чоловік, який потім використовує вас у своїх корисливих цілях. Проганяти уві сні Сатану — ви будете прагнути позбавитися від чужого впливу, навіювання думок, які ведуть до загибелі.

Сон, де з’являється Диявол, можна сміливо вважати страшним. Він може приснитися відмовився від чесноти людини, який забув про серйозну небезпеку і підпустив до себе диявола надто близько. Сон є нагадуванням: пора вже схаменутися, повернутися до чесноти і не дати остаточно згубити себе темним силам.

Диявол, побачений молодій дівчині у вигляді красивого молодого чоловіка, зве її в свій будинок, означає, що їй треба побоюватися нових знайомих, які можуть завдати їй прикрощів. Їй слід спиратися на своїх старих перевірених друзів.

Одне із значень сну — до смерті у вашому сімействі. Або образ Сатани слід сприймати буквально, як персонаж сновидіння.

Смерть в родині (одне із значень). Або диявол буквально, як персонаж сновидіння.

Диявол: сексуальні спонукання пригнічений несвідоме або інстинкти.


Залишити відгук