Сонник Дядько — до чого сниться ?

Людина, якій снився рідний дядько, незабаром дізнається сумні новини. Хворий або вмираючий дядько сниться до виникнення конфліктних ситуацій в сім’ї і різних хвороб. Якщо уві сні ви розмовляли з вашим дядьком, то насправді на вівтар благополуччя вам доведеться покласти багато сил і праці.

Хворий або втомлений дядько сниться до неприємностей і сварок в сім’ї, які можуть призвести до серйозних конфліктів. Якщо у вашому сні ваш дядько помирає або вже є мертвим, то вам потрібно бути напоготові, тому що навколо вас крутяться люди, які намагаються досягти успіху виключно за ваш рахунок. Якщо наснилося, що ви затіяли з дядьком спір або між вами вибухнув скандал, то вашому сімейному союзу, швидше за все, прийшов кінець.

Якщо приснився ваш дядько, то потрібно отримати якісь погані вісті. Дядько був у сні змученим, втомленим — з вами трапиться якась неприємність, наслідком якої стане відчуженість між вами та оточенням. Побачити дядька померлим — це означає, що у вас є небезпечні і сильні вороги. Відчути в сні відсутність взаєморозуміння між вами і дядьком — наяву взаємини у вашій сім’ї і правда будуть далекі від добросердих; ще одне ймовірне значення сну — ви можете захворіти.

Побачити або зустріти його у сні — до вісток про родичів. Далі дивіться, як він виглядає, такі звістки ви про нього і про родичів отримаєте. Звістка про його смерть (або побачити мертвим) у сні — до суперечок у сім’ї, серед родичів, які згодом можуть стати вашими ворогами.

Допомога, підтримка; зневага, байдужість до сплячого або іншої людини (людей).

Вбити свого дядька уві сні, то це означає, що наяву Вас чекає спадщину.


Залишити відгук