Сонник Двоюрідний брат — до чого сниться ?

Побачити в сні двоюрідного брата означає, що вас чекає приємна зустріч з близьким другом або отримання звісток від людини, якого ви не бачили довгий час, але який завжди був дорогий вашому серцю. Розлучатися з братом у сні предзнаменует щасливий випадок. Зведеного брата бачити в сні — знак обману з його боку. Померлим його бачити — знак прибутку, багатства і перемоги над ворогами. Такий сон також передвіщає виграш справи в суді.

Приснився двоюрідний брат, у майбутньому-за подій, що сталися, ви будете змушені усвідомити, що ви робили неправильно і недалекоглядно. Спілкуватися з двоюрідним братом — наяву вас буде переслідувати почуття неспокою і тривоги. Побачити його в недоброму здоров’я або в неблагополучних обставин — ваші побоювання стануть реальністю. Однак, якщо він виглядав здоровим і щасливим — незабаром вас чекає нова вдала покупка.

Двоюрідний брат сниться до того, що в реальній дійсності родичі або близькі друзі розчарують вас, ви почнете бачити життя тільки в темних тонах. Людина, яка в снах отримує листи від двоюрідного брата або відповідає йому, наяву посвариться з родичами і розірве єднальні їхні нитки. Чоловікові сниться розмову зі своїм двоюрідним братом — це означає, що поведінка коханої жінки змусить його розчаруватися в ній.

Бачити двоюрідного брата – розчарування, засмучення, сумні події. Вести жваву переписку з братом – остаточний розрив між сім’ями. Також див. Брат.

Якщо приснився двоюрідний брат, ви будете дружити з людиною, яку будуть відрізняти доброта і чесність. Також ви нанесете візит близького родича.

Побачити двоюрідного брата — сон пророкує вам поява дружніх відносин з доброю людиною.


Залишити відгук