Сонник Дворянство — до чого сниться ?

Дворяни сняться до приємного проведення часу. Приснилося спілкування з ними — значить, вас заведе в глухий кут прагнення до видовищ і задоволень, які ви віддаєте перевагу розумовому розвитку. Власне дворянське походження сниться як свідчення вашої схильності надавати надмірне значення всьому зовнішньому і наносному. Ви постійно літаєте в хмарах, що погано відбивається на справах. Якщо таке сновидіння відвідає молоду жінку, то вона вибере кавалера красивого зовні, але не вирізняється особливим розумом і здатністю стати для коханої надійним захистом і опорою.

Приснилося спілкування зі знаттю — це говорить про те, що всі ваші помисли і наміри помилкові. Віддаєте перевагу видовища і задоволення замість інтелектуальних занять? Що ж, ви швидко опинитеся в глухому куті. Молода жінка після цього сну обере собі шанувальника, орієнтуючись на зовнішність. При цьому вона не зверне навіть найменшої уваги на його дурість чи розум. А адже саме мудрість є головним чоловічим достоїнством, що дозволяє сильній статі виступати захисником жінок.

Якщо жінці сниться дворянство або інша знати, це означає, що вона буде вибирати шанувальника, виходячи з зовнішніх даних, тоді як на особисті якості і його характер уваги не зверне. Їй слід бути більш розбірливою і не судити про людей по їх зовнішності.

Приснилася знатна дама — доживете до старості.


Залишити відгук