Сонник Двірник — до чого сниться ?

Орудующий мітлою двірник сниться до сімейних проблем. Швидше за все, вони виникнуть через дітей, які, захотівши свободи, збунтуються проти батьківського всевладдя. Це можуть бути і проблеми з вашими батьками, які вирішать взяти контроль над вами. Якщо сниться, що ви шукаєте двірника і не можете його знайти, то наяву розчаруєтеся у своєму супутнику та особистому житті взагалі. Ви можете також дізнатися про неприємну подію в минулому, яка засмутить вас, але за давністю подій ви не будете піднімати бурю в склянці і псувати відносини з близькими. Снилося, що знайшли двірника, — це передвіщає появу у вашому житті нових екзотичних розваг. Це можуть бути контакти з іноземцями, менталітет яких здивує вас розважить і потішить. Ваші справи впевнено йдуть по висхідній.

Бачити його в сні — до пліток навколо вашого імені. Бачити, як він мете двір або чистить сніг, означає, що ваші плани не здійсняться. Шукати двірника уві сні і не знайти його — дрібні негаразди розчарують вас. Знайти його — знак одержання гарних звісток здалеку, які усунуть перешкоди на шляху до успіху. Дивіться тлумачення: Чистити.

Побачити двірника — означає, що погане виховання Ваших неслухняних дітей наповнить Вашу душу тугою. Шукати двірника і не знайти його — означає дрібні роздратування, які порушать Ваше безтурботне існування. Якщо уві сні Ви знайдете його — Вас розважить наяву приємне спілкування з іноземцями і Ваші справи підуть без перешкод.

Брудний потребу в духовному очищенні; неприємність. Прибирає подвір’я очищає духовне переживання, якесь оновлення, відродження, поліпшення справ. См. Мотлох.

Двірник сниться до брехні і наклепі.


Залишити відгук