Сонник Палац — до чого сниться ?

Побачити в сні гарний, великий і залитий сонцем палац — до добрих змін у житті та поліпшення добробуту. Побачити палац в серпанку означає, що ваші надії на краще примарні. Жити в палаці з коханим — до частих і приємним зустрічам. Якщо там буде багато слуг, то ваш коханий постарається зробити ваше життя безхмарним і приємною. Потрапити у палац, де багато людей, означає, що вас очікують плітки і суперечки з людьми, вхожими у ваш будинок. Отримати палац в подарунок — до несподіваного події. Опинитися в палаці — до важливих подій, які можуть змінити ваше життя, чи зустрічей з високопоставленими людьми. Якщо важлива особа при цьому доброзичливо налаштована по відношенню до вас, то наяву вас чекають важливі події і удача. І навпаки: гнів важливої особи у сні передвіщає неприємності і крах планів у життя. Дивіться тлумачення: Важлива персона, Президент, Король.

Придворних бачити танцюючими і розмовляють — знак хороший, пророкує, що незабаром у вас з’явиться багато впливових знайомих, завдяки чому ваше положення зміцниться. Особливо якщо уві сні ви спілкуєтеся з цими людьми на рівних. Жінкам такий сон обіцяє вигідне заміжжя і блискучі успіхи в суспільстві. Однак без додаткових вказівок, які уві сні пророкують здобуття багатства і зміцнення положення, такий сон слід вважати грою уяви. В цьому випадку сон лише вказує на те, що вам слід зайнятися якоюсь корисною справою, а не витати в хмарах. Зруйнований або розорений палац у сні бачити — до бідності, хвороби або невиконання потаємного бажання, також такий сон пророкує вам втрату положення і погіршення становища. Йти по палацу і бачити, як скромні інтер’єри змінюються пишними, — знак великої удачі і величезного прибутку. Мати палац у сні — чекайте неприємностей через ваших заздрісників. Дивіться тлумачення: Танцювати, Музика, Замок.

Палац, як будинок з прикрасами, є символом жіночих статевих органів. Якщо чоловік знаходиться в палаці, повному красивих жінок, то він впевнений у своїх сексуальних можливостях, може вести активну і різноманітну сексуальне життя. Якщо чоловік знаходиться в порожньому палаці, то йому вдасться домогтися прихильності дами своїх мрій. Якщо чоловік не може потрапити у палац, то навряд чи він досягне своєї мети. Якщо чоловік виходить з палацу, то він прагне до зміни сексуального партнера. Якщо чоловік хоче напаскудити в палаці, що-небудь розбити або зруйнувати, то це говорить про його садистські схильності, про прагнення заподіяти біль близькій людині.

Якщо жінка перебуває у палаці повному гостей і слуг, то вона впевнена у своїй красі і сексуальної привабливості, але поки не поспішає віддавати перевагу комусь із своїх залицяльників. Якщо жінка перебуває в порожньому палаці, то вона страждає нарцисизмом. Якщо жінка не може потрапити у палац, то це говорить про її можливу фригідності. Якщо жінка виходить з палацу, то вона схильна до лесбійських зв’язках.

Блукати в сні по палацу і не знайти в ньому нічого чудового — означає, що Ваші перспективи значно розширюються і Ви зумієте взяти на себе нове звання. Побачити і почути уві сні розмовляють і танцюючих прекрасних жінок і чоловіків — означає, що Ви вступите в прибуткове та приємне співтовариство. Молодій жінці з помірними засобами побачити в сні, що вона рівноправна учасниця блискучих розваг — цей сон передвіщає успіхи в суспільстві завдяки її заміжжя або щедрості родичів. Часто це дуже оманливий і вводить в оману сон, особливо для молодої особи в обмежених обставинах, так як він заповнює нереальними мріями її ледачий порожній розум. Вона повинна намагатися після таких снів жити, чесно працюючи і уникаючи брехливих амбіцій, слідувати довірчим порад матері і друзів.

Якщо Ви бачите уві сні шикарний палац, ходіть за ним, розглядаючи його оздоблення, це означає, що в найближчому майбутньому Ви потрапите в галасливе і різношерсте суспільство, яке здасться Вам дуже цікавим. У Вас з’являться перспективи нових знайомств, які можуть плавно перерости в тривалі і стійкі відносини.

Побачити в сні, що Ви живете в палаці, — хороший знак, що передвіщає, що Ви знайдете вихід зі своєї відчайдушній ситуації і знайдете стан і вагу в суспільстві. Для закоханих цей сон означає згода і взаєморозуміння з коханою істотою, щасливий шлюб.

Бачити — незадоволеність; володіти — мати заздрісників; жити в ній — досягнеш ласки; розоряти — втрата пошани і значення; отримати в дар — несподівана радість.

Входиш в імператорський палац — віщує велике щастя. Ворота в палацовий місто перекрито, заблоковані — віщує сварку, словесну суперечку.

Палац (сучасний) — порожні мрії заважають реальним справам.

Несподівана удача.


Залишити відгук