День Народження 24 Грудня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народилися 24 грудня цілеспрямовані, як будь-Козеріг, і чудово знають, чого хочуть досягти в житті. Однак змагальна сторона вашої натури значно пом’якшується тактом і духом співробітництва. Оптимістичний і безжурний, ви наділені надихаючою вірою у власну непогрішність. Часом ви можете здаватися ексцентричним, але завжди доброзичливі і розумієте проблеми оточуючих. Незважаючи на активний спосіб життя, ви умудряєтеся знайти час для розваг, спілкування та задоволення культурних і художніх інтересів.

Народженим 24 грудня слід бути особливо обережними в плані тяжіння негативної енергетики. Їх нестабільні емоції нерідко призводять до розвитку депресії та інших небажаних тенденцій. Щоб не стати потенційною жертвою недоброзичливців, важливо виховувати в собі самовпевненість. Уникнути неприємностей часто допомагає кваліфікований рада, однак народженим у цей день не варто зловживати медитацією. Важливе значення для підтримання стабільності мають рухливі фізичні вправи і збалансована дієта. Особливо рекомендуються танці — в тому числі і у зв’язку з їх соціальним аспектом. Замість обмежень в їжі народженим 24 грудня слід розширювати свої кулінарні знання, з тим щоб максимально урізноманітнити харчування.

Народженим 24 грудня козерогам не доводиться розраховувати на легке життя. Їх радості, печалі, удачі і розчарування, як правило, мають для них величезне значення, і переживають їх ці люди набагато глибше і чутливіші, ніж хто-небудь інший. Це дає оточуючим привід вважати, що вони самі створюють собі непотрібні стреси і біди. Таку думку може, між іншим, бути цілком виправданим з урахуванням підвищеної емоційності тих, хто народився в цей день (особливо жінок). Постійні хвилювання з приводу складних особистих стосунків з іншими людьми, природно, додає в їх і без того непросте життя обстановку невпевненості і ненадійності. Незважаючи на те, що життєві ситуації рідко складаються на їх користь, народженим 24 грудня козероги тим не менш якимось незбагненним чином вдається втриматися на плаву і навіть виконувати речі практично нездійсненні. Приміром, їм чудово вдається якось структурувати своє життя, вносити в неї порядок і акуратність. Як правило, їм часто доводиться стикатися з кар’єрними проблемами, які зазвичай обумовлені їх підвищеною емоційністю, що створює труднощі при спілкуванні з начальством і колегами по роботі.

Знак Зодіаку 24 Грудня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Земної стихії, які відрізняються наступними якостями: обачність, дисципліна, цілеспрямованість, акуратність, ясність, відданість, вміння керувати.

Планета Управитель: Сатурн. Дарує Козерогові прагнення до порядку. Планета сприятлива для професій у сфері будівництва, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідальна за брак почуттів, а також суворість.

Козероги, які народилися 24 грудня, не схожі на інших представників знаку. Для них першочерговими можуть бути не власні інтереси, а інтереси сім’ї, соціальної групи, справи. Але зустрічаються серед представників знаку і типові Козероги. Вони самовпевнені, амбітні. Народилися 24 грудня – закоренілі оптимісти. Їх позитивний настрій похитнути може хіба що ядерний вибух. Оптимізм допомагає Козерогам в досягненні поставлених цілей. Він робить представників знаку неунывающими.

що Народилися в цей день легко знаходять спільну мову з іншими людьми і навіть здатні завоювати повагу, але тим не менш чомусь у багатьох вони викликають приховану ворожість. Деякі, наприклад, знаходять їх манеру критикувати когось дуже недипломатично або навіть нетактовною. Ефективним способом поліпшити становище могло б стати усвідомлення деяких схем поведінки, їх вивчення і обробка з метою уникнути в майбутньому повторення дій, які не приносять потрібного результату. Таким способом народжені 24 грудня могли б підвищити свій «коефіцієнт успішності» і запобігти появі у своєму житті безладу, який вони, взагалі-то, ненавидять. Народжені 24 грудня козероги часто володіють розвиненою інтуїцією і, мабуть, навіть деякими екстрасенсорними здібностями, і з цим пов’язана ще одна проблема — вони можуть бачити і відповідним чином реагувати на ті події, які для інших ще не відбулися, що, природно, завжди викликає здивування. Знаючи це, таким людям слід виявляти більшу терпимість, ніколи не показувати свого роздратування і не втрачати активного інтересу до людей.

Народжені в цей день мають також якимось магнетизмом, що привертає до них (часто в сексуальному сенсі) інших людей, але, на жаль, далеко не завжди потенційні партнери виявляються придатними з точки зору тривалих серйозних відносин. Як правило, такі знайомства призводять до чергових труднощів, коли виникає необхідність розірвати зв’язок з людиною, який спочатку був прийнятий за єдиного і неповторного посланця долі. Нерідко народжені 24 грудня козероги спеціалізуються в якійсь певній галузі (часто технічної) і досягають в ній вершин професійної майстерності. У випадку, якщо їм при цьому вдається успішно справлятися зі своїми депресіями (до яких вони, до речі, схильні набагато більше інших людей) і дратівливістю, не давати емоціям занадто сильно впливати на роботу і, крім того, не втрачати віри в себе, свої сили і здібності, вони мають всі шанси досягти успіху в обраній сфері.

І навпаки, якщо їм не вдається бути об’єктивними і вести себе самовпевнено, вони ризикують на довгі роки зупинитися в саморозвитку. Їх робота буде в такому разі представляти собою рутинне і безініціативність виконання звичних обов’язків поряд зі спробами не втратити свою незалежність і не спорудити навколо себе стіну нерозуміння (що, між іншим, доволі часто трапляється). Завдання людей, народжених 24 грудня, — навчитися справлятися з проявами негативної енергії і несприятливими обставинами. Якщо вони не будуть практикувати більш оптимістичні погляди на життя, вони будуть піддаватися ризику накликати на себе неприємності, просто чекаючи їх. З іншого боку, будучи реалістами і залишаючись при цьому відкритими до всіх можливостей, які щедро надає їм доля, вміючи легко отримувати і не менш легко віддавати, вони здатні значно полегшити свої труднощі і зробити своє життя загалом більш приємною.

Чоловік Козеріг — народився 24 Грудня

Чоловіки, що з’явилися на світ 24 грудня — відрізняються наступними рисами: такий кавалер — володіє почуттям гумору, честолюбний, відповідальний, сором’язливий. Чоловік-Козеріг – дипломат і джентльмен, приємний у спілкуванні, що володіє мистецтвом етикету, але разом з тим впевнений у собі і небагатослівний. Він не говорить голосно і красиво, не обсипає компліментами, довго придивляється до вподобаної йому жінці, зазначає близькі йому риси – часто представники цього знака звертають увагу не тільки не зовнішність, але також на вміння жінки тримати себе.

Жінка Козеріг — народилася 24 Грудня

Жінки, які відзначають день народження 24 грудня, володіють наступними якостями: така дама — стабілізуюча, амбітна, обережна. Жінки-Козероги дещо еротичні та влюбливі, ніж представники сильної статі цього знака. Жінка-Козеріг як ніхто інший вміє поводити себе як справжня леді – вона сувора дотримання зовнішніх пристойностей і на перший погляд здається холодною й неприступною, суворої і загадковою, але при цьому рідко в якій жінці криється такий вулкан пристрастей. Її шарм загадковий і неоднозначний, і в першу чергу він спрямований на те, щоб чоловік завойовував і домагався її, прикладав зусилля.

День Народження 24 Грудня

Життя, народжених 24 грудня знак зодіаку Козеріг, не можна назвати легкою. Кожну невдачу на своєму шляху вони зустрічають глибокими переживаннями, незважаючи на думку оточуючих, що вони створюють ці проблеми самі. Можливо, через брак позитивних емоцій, вони підсвідомо вдаються до їх антиподу, щоб хоч чимось оживити своє життя. Однак часті стресові ситуації вносять в їх душу почуття невпевненості і страху.

І хоча у своєму житті людям, народженим 24 грудня знак зодіаку Козеріг, доводиться долати багато труднощів, їм все ж вдається втриматися на самому краю, і те, що здавалося абсолютно нереальним, вони примудряються завершити цілком успішно. Через свою надмірну схильність до висловлення власних почуттів, у них часто виникають ускладнення у взаєминах як з начальством, так і з колегами. Вони без праці здатні підтримувати розмову на будь-які теми, але критичний підтекст їх оцінки інших людей, викликає у співрозмовників негативну реакцію. Вони справляють на оточуючих враження необтесаних і нетактовних особистостей.

У деяких людей, народжених 24 грудня знак зодіаку Козеріг, навіть виявляються надприродні здібності і уміння передбачати майбутні події. Вони мають шостим почуттям, яке ніколи їх не підводить. Внаслідок цього вони заздалегідь намагаються вжити заходів проти майбутніх катаклізмів, що викликає в оточуючих нерозуміння, змішане зі страхом. Люди з такою датою народження мають яскраво виражену чуттєву привабливість, залучає до неї представників протилежної статі, які, однак, при найближчому розгляді виявляються не зовсім відповідними ідеального образу спорідненої душі, що склався в їх свідомості.

У своїй професійній діяльності люди, народжені 24 грудня знак зодіаку Козеріг, зазвичай спеціалізуються в технічній сфері і досягають значних успіхів. Особливо, якщо їм вдасться впоратися зі своєю надмірною емоційністю і навчитися тримати себе в руках, а також виходити із стану депресії в більш короткі терміни. А також їм не завадить більше віри у власні сили, оскільки їх неправильна оцінка заважає їм взятися за ті справи, які можуть бути їм цілком по силам.

Люди, народжені 24 грудня знак зодіаку Козеріг, повинні навчитися приймати удари долі як щось неминуче і не реагувати занадто гостро. Потрібно вживати дії для ліквідації неприємностей, але не впускати їх глибоко в душу свою. Намагайтеся знайти які-небудь позитивні сторони в тому, що трапилося. Також не можна сидіти склавши руки, знаючи, що неприємності все одно відбудуться. Потрібно намагатися не бачити поганого, там, де його немає, і не чекати ударів у будь-яку хвилину. Це приводить їх в пригнічений стан духу, в якому у них пропадає всяке бажання що-небудь робити.

Любов і Сумісність

Постійно знаходяться під впливом емоцій (особливо це стосується жінок). Міжособистісні відносини народилися в цей день характеризуються труднощами, та все це тільки додає невпевненості в їх і без того непросте життя.

Ідеальний партнер для Козерогів у всіх сферах життя – це Тілець. Практичність і стабільність стануть самим міцним фундаментом їх відносин. Також хороший союз чекає Козерогів з іншим земним знаком – Дівами, представників цих знаків зближує прагнення до простого здорового життя, до смачної їжі і приємного сексу. Гармонійні відносини Козерогів чекають з Вагами, а також з представниками свого знака. Рівні відносини очікують з Рибами і Раками. Рішуче протипоказані Козерогам відносини з Водоліями і Левами: представники цих знаків – люди різних стихій і темпераментів. Абсолютний антипод Козерогів – Близнюки, з якими у Козерогів практично немає спільних точок дотику. Один з найбільш складних для Козерогів знаків – Овен, чия шалена енергія буквально деморалізує врівноваженого та стабільного Козерога.

Робота і Кар’єра

На світ 24 грудня з’являються люди цілеспрямовані. Вони чітко знають, чого хочуть від життя. Такі люди вміють конкурувати з більш сильними суперниками. Але вони відрізняються і здатністю до співпраці. Командна робота не обтяжує народилися 24 грудня. Вона допомагає їм реалізовувати себе, досягати своїх цілей. Народилися 24 грудня є людьми доброзичливими, привітними. Вони не схильні конфліктувати по дурницях. У серйозних спорах представники знаку завжди шукають конструктивне рішення, проявляють готовність до компромісу.

Професійний шлях народився 24 грудня Козерога – це низка зльотів і падінь, досягнень та невдач. Першим представник знака щиро і довго радіє. Другі – переживає дуже глибоко. В такі моменти Козеріг практично втрачає здатність продуктивно працювати. Це заважає її просуванню по кар’єрних сходах. Рятує Козерога цілеспрямованість. Представник знака при бажанні може впоратися з будь-якими професійними труднощами. Головне для нього – не опускати руки, а шукати нові шляхи вирішення виниклих проблем.

Здоров’я і Хвороби

Ворог Козерога – нестабільні емоції. Різка зміна настроїв притаманна кожному представнику знака. Але народився 24 грудня вдається боротися з нею завдяки самоконтролю. Коли останній слабшає, зростає ризик розвитку депресії. Також Козеріг не застрахований від нав’язливих станів. Будь розлад вимагає професійного підходу в діагностиці та лікуванні. Для Козерога згубно відсутність руху. Фізична активність – ліки від типової козерожьей нудьги. Але перестаратися не варто. Помірні навантаження – те, що потрібно.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, що володіють легким веселою вдачею. Вони ніби випромінюють енергію радості, поруч з ними затишно і спокійно. Вони вміють цінувати красу цього світу, акуратні, зібрані, тактовні, не люблять грубості, неохайності в будь-якому прояві. Від природи визначені великим творчим потенціалом, міг проявити себе в літературній діяльності, політиці, науці. У шлюбі щасливі, їх будинок — повна чаша; у народжених в цей день багато друзів, тому що вони притягують до себе людей своїм особливим шармом.

Поради Козерогам, Народженим 24 Грудня

Козеріг вважає критику необхідним інструментом для саморозвитку. Але, критикуючи інших, він залишається далеким від дипломатії. З-за цього багато людей відносяться до Козерогові вороже. Хочете змінити ситуацію? Критикуйте тактовніше. Не повторюйте власних помилок — вчіться на гіркому досвіді. Намагайтеся використовувати отриманий негативний досвід для корекції своїх подальших дій. Повірте в себе, в свою самодостатність, в те, що ви здатні на багато що і гідні кращого.


Залишити відгук